Змагання чотирьох українців на Олімпіаді-2020 перенесено. У чому причина

Змагання чотирьох українців на Олімпіаді-2020 перенесено. У чому причина

Змагання чотирьох українців на Олімпіаді-2020 перенесено. У чому причина НОК

У розкладі змагань українців у стрільбі з луку та веслуванні відбулися зміни.

Змагання чотирьох українських спортсменів на Олімпійських Іграх у Токіо перенесено. Відповідні зміни зазначені на офіційному сайті змагань.

Під зміни у розкладі потрапили змагання двох українських лучниць - Вероніки Марченко та Лідії Січенікової у 1/32 фіналу одиночного турніру. А також півфінальний заплив у веслуванні двійок за участі Ігора Хмари та Станіслава Ковальова.

Змагання перенесли не лише для українців, але й для більшості інших учасників. Причина пов'язана з погіршенням погодних умов.

Що трапилося?

Синоптики прогнозують, що у вівторок Токіо має потрапити під епіцентр тайфуну третьої категорії. Організатори змагань вже висловили впевненість у тому, що він не матиме суттєвих наслідків для подальшого проведення Ігор.

Попри це, змагання з академічного веслування та стрільби з лука, які проводяться на відкритому повітрі, перенесені. Щодо змін у інших видах спорту, то поки що вони організаторами Ігор у Токіо не передбачені.

"Поки що у нас немає планів змінювати розклад для інших спортивних заходів, які мають відбутися у вівторок", - зазначив прес-аташе Оргкомітету Токіо-2020 Маса Такая.

Коли тепер виступатимуть українці?

У стрільбі з лука перенесли змагання за участю Анастасії Січенікової та Вероніки Марченко. Причому Марченко вийде на матч проти представниці Китайського Тайбею Ле Цзяньїн на день пізніше - у середу, 28 липня.

  • Вівторок, 27 липня, 07:44 (було - вівторок, 27 липня, 05:14). Анастасія Січенікова – Мішель Кроппен (Німеччина) - стрільба з лука.
  • Середа, 28 липня, 05:01. Олексій Гунбін – Тарундіп Рай (Індія) - стрільба з лука
  • Середа, 28 липня, 13:15 (вівторок, 27 липня, 11:57). Вероніка Марченко – Ле Цзяньїн (Китайський Тайбей) - стрільба з лука
  • Середа, 28 липня, 11:57. Анастасія Павлова – Дженніфер Мучіно-Фернандес (США) - стрільба з лука

Щодо півфіналу двійок в академічному веслуванні, то Ігор Хмара та Станіслав Ковальов змагатимуться вранці у середу, 28 липня.

  • Середа, 28 липня, 05:30. Ігор Хмара, Станіслав Ковальов - академічне веслування, півфінал (двійки)

Що відомо

  • Україна вже вилетіла з двох турнірів у стрільбі з лука - у жіночому командному, а також міксттурнірах.
Читайте також: Україна програла ОКР в 1/8 фіналу жіночої стрільби з лука на Олімпіаді-2020
  • Двійка за участю Станіслава Ковальова та Ігора Хмари здобула перемогу у втішному запливі, завдяки чому і пройшла у півфінал.

Де дивитися Олімпіаду-2020

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Ігор-2020 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Дивитися Олімпіаду-2020 на сайті Суспільне Спорт

Для перегляду Олімпіади-2020 на сайті потрібно буде авторизуватися: зробити це можна через одну із соцмереж або поштову скриньку.

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу