Нульова нічия: хмельницьке "Поділля" зіграло проти київської "Оболоні"

Нульова нічия: хмельницьке "Поділля" зіграло проти київської "Оболоні" Фото: ФК "Поділля"

Новачок Першої ліги хмельницьке "Поділля" на домашньому стадіоні зіграло у нульову нічию проти київської "Оболоні". Матч відбувся у рамках першого туру сезону 2021-2022. Про це повідомляє пресслужба ФК "Поділля".

З початку першого тайму хмельничанам вдалося створити небезпечний момент біля воріт "Оболоні". Під час подачі кутового на 6 хвилині гравець "Поділля" хотів злету пробити по воротах, але м'яч після дотику з ногою футболіста відскочив до партнера по команді, який спиною до воріт покотив м'яч на Станіслава Мораренка, якому не вдалося переграти воротаря "Оболоні".

На 13 хвилині була відповідь гостей, але дальній удар оминув штангу із зовнішнього боку. Пізніше, ще один момент вдалося створити "Оболоні". Красенем голом хотів відзначитися Олег Слободян, але після удару “ножицями” з подачі голкіпер Олег Чуваєв у стрибку не дозволив м’ячеві опинитися в сітці воріт.

Хмельничани одразу відповіли. Після прострілу з лівого флангу гравець "Поділля" випередив захисника "Оболоні", і завдавав удару з близької відстані до воріт, але м'яч не влучив у ворота.

У подібній манері проходив і другий тайм. Ніхто не хотів програвати матч. Моменти біля обох воріт виникали, але стовідсотковими їх назвати було важко. Напруга зберігалася до останньої секунди, про що свідчать кількість отриманих попереджень і гравцями команд й головним тренером хмельницького "Поділля" Віталієм Костишиним.

Арбітр Степан Лапко фінальним свистком зафіксував підсумкову нульову нічию.

Попередження:  17. Сергій Суханов 35, 70. Станіслав Мораренко 35, 16. Павло Лук’янчук 62, 8. Андрій Ліповуз, 70, 13. Ігор Мединський 71, 15. Олександр Цибульник, 76, 15. Олег Бородай, 90+4, Віталій Костишин, 90+4.

• "Агробізнес" Волочиськ у першому матчі сезону зіграли у нічию з "Волинью" 2-2.
  • У наступному матчі 31 липня хмельничани зіграють на виїзді проти луцької "Волині"