Україна втратила другу спортсменку у настільному тенісі на Олімпіаді-2020

Україна втратила другу спортсменку у настільному тенісі на Олімпіаді-2020 UTTF

Вслід за Ганною Гапоновою змагання покинула і Маргарита Песоцька.

Збірна України втратила двох представниць у жіночому настільному тенісі на Олімпіаді-2020.

У перший день змагань з настільного тенісу з турніру вилетіла Ганна Гапонова. Українка у шести партіях програла австрійці Лю Я.

А ось у неділю, 25 липня, на перший матч Олімпіади-2020 вийшла 2-разова учасниця Олімпійських Ігор Маргарита Песоцька. Її суперницею була представниця Індії Маніка Батра.

Українка вийшла уперед у матчі, вигравши дві стартові партії. Проте згодом дозволила суперниці зрівняти рахунок.

У п'ятому геймі Песоцька знову вийшла уперед, проте здобути перемогу ще в одній партій не встигла - поразка 3:4.

Таким чином, лише один представник України продовжує виступи на Олімпіаді-2020. Коу Лей на старті чоловічого турніру переміг тунісця Адама Хмама у чотирьох сетах.

Результати України у першому раунді турніру з настільного тенісу

• Субота, 24 липня. Коу Лей (Україна) - Адам Хмам (Туніс) 4:0
  • Субота, 24 липня. Ганна Гапонова (Україна) - Лю Я (Австрія) 2:4
  • Неділя, 25 липня. Маргарита Песоцька (Україна) - Маніка Батра (Індія) 3:4

• І Гапонова, і Песоцька відібралася на Олімпіаду завдяки місцю у рейтингу Світової федерації з настільного тенісу.
  • Песоцька двічі змагалася на Олімпійських Іграх - у 2008 та 2012 роках (найкращий результат - поразка у третьому колі на Іграх у Лондоні). Для Ганни Гапонової це була перша Олімпіада.

• Понеділок, 26 липня, 06:00. Коу Лей зустрінеться проти єгиптянина Омара Ассара.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика