Міністерство культури оголосило конкурс імені Мирослава Скорика для молодих талантів

Міністерство культури оголосило конкурс імені Мирослава Скорика для молодих талантів

Міністерство культури оголосило конкурс імені Мирослава Скорика для молодих талантів УНІАН

Міністерство культури та інформаційної політики оголосило у Львові "Всеукраїнський композиторський конкурс імені Мирослава Скорика", присвячений пам'яті видатного українського композитора. Про це повідомили в офіційному Telegram-каналі міністерства.

Головним завданням, як зазначають у міністерстві, є підтримка і промоція симфонічної творчості молодих талантів, збереження та розвиток традицій національної композиторської школи.

Долучитися можуть молоді композитори, яким у 2021 році виповнюється не більше 40 років і які є громадянами України.

Усі охочі мають надіслати твір для симфонічного оркестру тривалістю 10-18 хвилин до 31 липня 2021 року. У творах не повинно бути соло інструментів чи вокалістів, а також застосовуватись електроніки чи мультимедіа.

Міністерство культури оголосило конкурс імені Мирослава Скорика для молодих талантівУНІАН

Мирослав Скорик

Твір повинен базуватися на переосмисленні традицій української симфонічної музики у поєднанні з новаторськими пошуками, притаманними світовій музиці другої половини XX – початку XXI століття.

Конкурс буде анонімним і проходитиме у два етапи: у першому журі до 1 вересня 2021 року визначить п'ять творів, потім відібрані учасники мають впродовж місяця надіслати оркестрові голоси в форматі pdf. Переможці визначаються до 7 жовтня 2021 року шляхом таємного голосування журі простою більшістю голосів за музичний твір.

Головна премія: 45 тис. грн і виконання твору в програмі концерту-закриття 27-го Міжнародного фестивалю класичної музики "Контрасти", який відбудеться 10 жовтня 2021 року.

Всі необхідні матеріали претенденти подають в електронній версії як архів з посиланням на завантаження, яке необхідно надіслати на електронну адресу: [email protected]

Що відомо

  • Мирослав Скорик був видатним композитором, педагогом, мистецтвознавецем, диригентом, піаністом, музично-громадським діячем.
  • У творчому доробку композитора представлені найрізноманітніші музичні жанри: опера, балет, "Реквієм", концерти (для оркестру, для віолончелі з оркестром, три фортепіанні, два скрипкових), твори для оркестру, камерних ансамблів різного складу, фортепіано.
  • Його твори регулярно виконуються в Україні, а також у Німеччині, Франції, Австрії, Швеції, Голландії, Болгарії, Чехії, Словаччині, Польщі, Великій Британії, США, Канаді та Австралії.
  • 5 червня 2020 року Мирослава Скорика поховали на Личаківському кладовищі у Львові.

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше