Церемонія відкриття Олімпіади-2020: де дивитися пряму трансляцію

Церемонія відкриття Олімпіади-2020: де дивитися пряму трансляцію

Церемонія відкриття Олімпіади-2020: де дивитися пряму трансляцію

Де дивитися пряму трансляцію відкриття Олімпійських ігор-2020.

Олімпіада-2020 в Токіо розпочинається за рік після оригінальної стартової дати. Увечері в п'ятницю, 23 липня, за токійським часом спортсмени з 206 країн вийдуть на Олімпійський стадіон і змагання офіційно розпочнуться.

Офіційним транслятором Олімпіади-2020 в Україні є Суспільний мовник. Пряма трансляція церемонії відкриття буде показана в прямому ефірі на телеканалі UA:Перший та сайті Суспільне Спорт.

Де дивитися церемонію відкриття Олімпіади-2020

Пряма трансляція церемонії відкриття - тут. Трансляція розпочнеться о 13:50 (київський час), триватиме близько чотирьох годин.

Церемонія відкриття - перша офіційна подія Олімпійських ігор. Під час цього дійства запалюють олімпійський вогонь на стадіоні, відбувається парад країн. Уперше на Олімпіадах прапор виноситимуть одразу два прапороносці.

Онлайн трансляція церемонії відкриття - на Суспільне Спорт триватиме ще перед початком трансляції. О 13:30 за київським часом почнеться стрім зі стадіону перед церемонією відкриття.

Час початку церемонії відкриття Олімпіади-2020 - 14:00 за київським часом. Коментуватимуть церемонію відкриття на UA:Перший Дмитро Лазуткін та Сергій Цукіло.

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу