Перші українські спортсмени розпочали виступи в Токіо: результати змагань

Перші українські спортсмени розпочали виступи в Токіо: результати змагань

Оновлено
Перші українські спортсмени розпочали виступи в Токіо: результати змагань АР

І одразу "впав" український олімпійський рекорд.

"Нульовий" день Олімпіади в Токіо розпочався з кваліфікаційного змагання у стрільбі з лука. Спершу жінки, а за ними чоловіки проводили перший раунд турніру: перестрілка за позиції у подальшому посіві в раундах плей-оф.

У жіночій стрільбі з лука Україна представлена одразу трьома спортсменками - Вероніка Марченко, Лідія Січенікова та Анастасія Павлова. У чоловічій стрільбі - Олексій Гунбін.

У чому полягає формат

64 лучники та лучниці проводять по 72 постріли (12 серій по шість) - за кожен отримають від нуля до десяти очок. За результатами усіх 72 пострілів, формується турнірна таблиця - переможець цього відбіркового раунду отримує перший номер посіву безпосередньо у турнірі, друге місце - другий, і так далі.

Також за результатами кваліфікаційних пострілів формується посів командних змагань (сумуються результати усіх спортсменів).

Читайте також: Олімпіада-2020: хто коментуватиме змагання в Україні та які види спорту

Як виступили українки у цьому раунді

Найкраще вдалося стартувати Вероніці Марченко - лучниця після першої третини змагань йшла на другому місці. Однак подальші серії у Вероніки не вдалися: одного разу вона навіть не влучила у мішень (нуль). Як підсумок, Марченко опустилася на 35-е місце (635 очок) у протоколі.

Другою серед українок стала Анастасія Павлова - 41-е місце (631 очко), а Лідія Січенікова завершила відбір на 54-й позиції (623 очки).

Усі три українки відібралися в раунд плей-оф (туди проходять усі 64 спортсменки), але одразу з перших раундів стартуватимуть проти спортсменок, що показали кращі результати у цьому відбірковому змаганні.

Щодо командних змагань, то там Україна посіла 11-е місце з дванадцяти збірних - і почне виступи з 1/8 фіналу.

Оновлено. Олексій Гунбін у чоловічій стрільбі з лука також пройшов кваліфікацію. Він посів 28-е місце (656 очок).

Що ще відбулося у першому раунді стрільби з лука

  • Перші три місця зайняли спортсменки з Республіки Корея, у топ-6 також дві мексиканки та американка.
  • Переможниця відбору, кореянка Сан Ан, встановила новий олімпійський рекорд - набрала 680 очок за 72 постріли. Попередній рекорд тримався 25 років - був встановлений на Іграх-1996 в Атланті, належав українці Ліні Герасименко (673 очки).
Читайте також: Чому Ігри в Токіо називаються "Олімпіада-2020", хоча відбуваються у 2021 році
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу