Залишили під вартою із можливістю внесення застави у 63 тисячі гривень

Залишили під вартою із можливістю внесення застави у 63 тисячі гривень

Залишили під вартою із можливістю внесення застави у 63 тисячі гривень
оригінальне

Залишили під вартою із можливістю внесення застави у 63 тисячі гривень. Чернігівський апеляційний суд залишив без змін рішення Деснянського районного суду у справі Анатолія Юрченка. Йому інкримінують хуліганство і підозрюють у тому, що торік він напав на двох чернігівців і влаштував стрілянину в нічному клубі. Все це Анатолій Юрченко знімав на телефон. Відео викладав в мережі Інтернет.

Зменшити розмір застави і обрати запобіжний захід не пов’язаний з триманням під вартою вимагає представник підозрюваного Анатолія Юрченка. Сам підозрюваний просить його відпустили під домашній арешт.

Анатолій Юрченко, підозрюваний: «Щоб я міг бути вдома з матір’ю, розібратися в цій справі. Я нікуди не хочу тікати і не тікав. Але ні в якому разі я не якийсь там бандит, як мене малюють в Інтернеті, я хочу доказати, що я дуже порядна людина.»

Підозрюють його у хуліганстві та порушенні громадського порядку. Нагадаємо, торік у вересні біля Катерининської церкви хлопець чіплявся до двох чернігівців, бив їх ногами, погрожував пістолетом та розбризкував у їхній бік сльозогінний газ. Наступні кадри містять сцени насильства.

В жовтні, після конфлікту з жінками, хлопець влаштував стрілянину з пістолета у нічному клубі.

Підозрюваний Анатолій Юрченко пояснює: «Момент, який на «Бурштиновій кішці» трапився. Якщо показати все спочатку, якщо б слідчі об’єктивно показали, там можна побачити, як дівчина сама приходить до нас і починає провокувати. Я хочу все це викласти, але до мене навіть адвокат мій офіційно не приходив в СІЗО.»

Затримали Анатолія Юрченка 3 лютого у Києві. Його оголосили в розшук, бо він переховувався від слідства, сказала речниця Чернігівського відділу поліції Наталія Слабеняк. Деснянський районний суд взяв його під варту із можливістю внесення застави у 63 тисячі гривень. Колегія суддів Чернігівського апеляційного суду залишила цю ухвалу без змін. Під вартою він перебуватиме до 13 березня.

Іван Борисенко, захисник підозрюваного каже: «На скільки я спілкувався з Юрченко, він не заперечує, що він там щось скоїв протиправне, він бажає якнайшвидше у цьому розібратися. Попросити вибачення, якщо є такий потерпілий.»

Матір підозрюваного Ліна Юрченко каже, раніше син агресивно не поводився. Його поведінку у нічному клубі та напад на двох чернігівців вважає наслідком того, що її сина побили.

«І потім він пішов, оці жебраки, оце після того удару, у нього цеглину на голові розбили і оце така пішла з ним неадекватність. Він ніякий не злочинець. Він нормальна дитина, що з ним трапилось. Я сказала, що з січня місяця лікувався він.»

Анатолій Юрченко буде перебувати за гратами до 13 березня.

Захисник підозрюваного Іван Борисенко каже: «Він був побитий, з приводу побиття він знаходився на лікуванні. У приватного лікаря Вишняка Володимира з приводу психічного захворювання. Час відбуття початку затримання з часу винесення ухвали 04 лютого, однак, справді, його було затримано 03 лютого. І я не знаю, яким там чином рахувався слідчою суддею, строк тримання під вартою не повинен перевищувати 60 діб.»

Анатолій Юрченко, підозрюваний: «Мене побили 9 хлопців і цеглину розбили об голову. І цю справу ніхто не розслідує. А вони почали розслідувати справу з 19-20 числа, коли мене вивозили до Халявина, я взагалі не знаю, під яким я станом знаходився після 21 числа, як мене накололи, і чим мене накололи у Халявині, що в мене була така агресія в місті. Я хочу в цьому розібратись, що зі мною було.»

На початок