МОК змінив девіз Олімпійських Ігор, який існує 126 років. Який вигляд він має

МОК змінив девіз Олімпійських Ігор, який існує 126 років. Який вигляд він має

МОК змінив девіз Олімпійських Ігор, який існує 126 років. Який вигляд він має Associated Press

Рішення ухвалили за кілька днів перед стартом Олімпіади.

Міжнародний олімпійський комітет змінив девіз Олімпійських Ігор. Відповідне рішення було ухвалення під час засідання організації у вівторок, 20 липня, повідомляє Inside the Games.

Незмінним девізом Олімпійських Ігор тривалий час були слова "Citius, Altius, Fortius" - "Швидше, вище, сильніше". Ще у квітні очільник МОК Томас Бах запропонував додати у девіз ще одне слово - "Communis", що у перекладі означає "разом".

Читайте також: МОК запропонував змінити девіз Олімпійських Ігор, якому 126 років

Відповідне питання було розглянуто під час засідання. У підсумку усі члени Міжнародного олімпійського комітету підтримали відповідні зміни.

Новий вигляд девізу Олімпійських Ігор: "Citius, Altius, Fortius, Communis" ("Швидше, вище, сильніше, разом".

Чому МОК змінив девіз Олімпійських Ігор?

Пропозицію видозмінити девіз Олімпіади президент МОК Томас Бах пов'язував із пандемією коронавірусу. Він звертав увагу на те, що світ зіштовхнувся із наслідками хвороби, і саме тому всім країнам потрібно об'єднатися.

"Я зробив відповідну пропозицію, щоб висловити потребу в солідарності. Ми повинні стати швидшими, вищими та сильнішими, але для цього нам потрібно бути разом, нам потрібно бути солідарними", - зазначав Бах.

Після того, як рішення було прийнято, очільник МОК подякував усім членам організації, назвавши його "епохальним"

Через пандемію коронавірусу Олімпійські Ігри були перенесені з 2020-го на 2021 рік. У 2021-му Олімпіада відбудеться у Токіо та ще трьох префектурах Японії без глядачів.

Девіз Олімпійських Ігор: що відомо

  • Використовується Олімпійським конгресом з 1894 року.
  • Автором слів є французький священник Анрі Дідон. Саме його слова використав барон П'єр Де Кубертен - засновник Олімпійських Ігор.
  • Крім девізу "швидше, вище, сильніше", символами Ігор є олімпійський вогонь, прапор з емблемою п'яти кілець, а також лаврова гілка.

Олімпіада-2020: останні новини

Категорії
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу