У Дніпрі невідомі побили активістку, поліція розслідує це як замах на вбивство

У Дніпрі невідомі побили активістку, поліція розслідує це як замах на вбивство

У Дніпрі невідомі побили активістку, поліція розслідує це як замах на вбивство
Фото: Нацполіція України

У Дніпрі побили активістку Наталю Ешонкулову. Двоє невідомих напали на жінку в під’їзді, коли вона поверталася додому. Наразі вона перебуває у лікарні з черепно-мозковою травмою, струсом мозку, переломом носа і численними гематомами. Жінка пов’язує напад зі своєю антирейдерською діяльністю, розповіла вона Суспільному.

«Напередодні я написала листа та відправила його кожному депутату Верховної Ради. У ньому я вказала конкретних осіб, які "кошмарять" увесь регіон. У якості доказів я навела 24 історії людей, що від них постраждали. Депутати почали реагувати, писати в нашу обласну прокуратуру. Як тільки прокуратура відреагувала, злочинцям це не сподобалося, і вони мене одразу побили за допомогою оцих своїх людей», – каже активістка.

Як повідомила речниця міської поліції Аліна Стадник, правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 15, частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України – замах на вбивство. Стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 7 до 15 років

«Поліція розглядає всі версії злочину, одна з яких – громадська діяльність потерпілої», – сказала представниця поліції.

Суспільне готове надати право всім учасникам події висловити свою позицію. Для цього пропонуємо зв'язатися з редакцією в будь-який зручний спосіб.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок