Ангеліна Калініна виграла 12-й матч поспіль та вийшла у чвертьфінал турніру в Будапешті ФТУ

Українка продовжує йти до третього підряд титулу.

Ангеліна Калініна здобула другу перемогу на турнірі WTA у Будапешті. Українська тенісистка у двох сетах перемогла американку Бернарду Перу.

Калініна проводила другий матч за останні три дні. У першому поєдинку українська тенісистка впоралася з представницею Росії Анною Калінською, продовживши свою серію перемог до 11 матчів.

В 1/8 фіналу на Калініну очікувала зустріч проти представниці Сполучених Штатів. Це був другий очний матч між тенісистками: у 2019 році на турнірі в Дубаї українка поступилася американці у 3-сетовому поєдинку.

У Будапешті Калініній вдалося взяти реванш. І зробити це за підсумками двох сетів.

У першій партії українка вийшла уперед завдяки брейку у п'ятому геймі. Після цього Пера змогла зрівняти рахунок 4:4, проте Калініна забрала три з чотирьох наступних геймів і виграла перший сет.

Другий сет склався для Калініної простіше. За рахунку 1:1 українська тенісистка взяла три наступні гейми, забезпечивши собі перевагу. Пера відіграла один брейк, проте Калініна не відпустила перевагу і здобула перемогу за підсумками двох сетів.

• WTA. Будапешт, другий раунд

Ангеліна Калініна (Україна) - Бернарда Пера (США) 2:0 (7:5, 6:3)

Це 12-й матч поспіль, який виграла Калініна. Перед цим українська тенісистка здобула перемоги на двох поспіль турнірах - у французьких Монпельє та Контрексвіллі.

• У чвертьфіналі Калініна зіграє проти переможниці пари - Алєксандра Сасновіч та Панна Удварді.
  • Крім Калініної, у чвертьфіналі турніру в Будапешті зіграє ще одна українка - Катерина Козлова. Її суперницею стане перша сіяна на турнірі Юлія Путінцева.
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт