"Всі плакали від щастя": на Закарпатті 12-річна дівчинка врятувала чотирьох дітей під час паводку

"Всі плакали від щастя": на Закарпатті 12-річна дівчинка врятувала чотирьох дітей під час паводку

"Всі плакали від щастя": на Закарпатті 12-річна дівчинка врятувала чотирьох дітей під час паводку
Управління ДСНС у Закарпатті

12-річна Тетяна Тулайдан під час паводку в смт Ясіня Рахівського району врятувала від стихії чотирьох братів та сестер. Про це Суспільному повідомив речник ДСНС на Закарпатті Федір Філіп.

За його словами, батьки дівчини саме працювали в полі, коли село накрила паводкова хвиля.

"Там також були діти мого брата, він живе по сусідству. В них також нікого не було вдома. Діти вдома гралися. У брата одноповерховий будинок. Дочка забрала його дітей теж, повела до нас на другий поверх, вимкнула електрику. Закрила двері, хоча вода й так зайшла в будинок, але нічого не могла винести. Вони вже там чекали нас", — розповів батько дівчинки Василь Тулайдан.

За його словами, зв’язку з дітьми в них не було, бо діти під час грози вимкнули телефони. "Коли дітей знайшли неушкодженими, всі плакали від щастя. Дочка в мене, як кажуть, бойова. Я її беру часто в ліс, я працюю в лісовій охороні. Вона зі мною по гриби ходить, допомагає", — додав Василь Тулайдан.

Керівник закарпатських рятувальників Роман Гудак зустрівся з дівчинкою та вручив їй подарунки. Він зазначив: "Тетяна є гідним претендентом на звання лауреата Всеукраїнської акції "Герой-рятувальник року".

Що відомо

  • 120 господарств та 76 житлових будинків підтопило через негоду 10 липня в присілку Стебний селища Ясіня на Рахівщині. 19 дворогосподарств, 17 житлових будинків та 2 підвальні приміщення підтопило також в селі Лазещина і 25 дворів та 3 житлові будинки в селі Луги.
  • Через сильну течію пошкоджена дорога в Ясіня та Богдані, знищено 31 міст, в річку потік зніс 10 автомобілів.
  • 65-річного чоловіка, який зник під час паводку в селищі Ясіня на Рахівщині, продовжують шукати.
  • Зруйновану внаслідок паводка на Рахівщині дорогу Ясіня – Стебний розпочали ремонтувати.

Читайте нас у Telegram та Viber

На початок