Катерина Козлова у вольовому стилі вийшла у чвертьфінал турніру в Будапешті

Катерина Козлова у вольовому стилі вийшла у чвертьфінал турніру в Будапешті AP

Українська тенісистка Катерина Козлова здобула важку перемогу в 1/8 фіналу турніру WTA250 у Будапешті.

У другому матчі Козлова, яка наразі посідає 154-те місце в рейтингу WTA, у трьох сетах здолала 98-му ракетку світу, румунку Ану Богдан, з рахунком 4:6, 6:4, 6:2.

Це була перша зустріч тенісисток за п'ять років, і цього разу українка зрівняла очний рахунок до 1:1. На це їй знадобилося більше двох годин.

У першому сеті Козловій вдалося зробити брейк і повести 3:2, але далі українка програла два гейми на своїй подачі поспіль. Катерина не дозволила румунці подати на сет за рахунку 5:3, зробивши зворотний брейк, проте й цього разу не змогла закріпити успіх уже на своїй подачі – Богдан взяла першу партію з рахунком 6:4.

На початку другого сету Катерина вчергове програла свою подачу, і Ана повела 2:0. Але українка знову зробила брейк і цього разу вперше за п'ять геймів виграла власну подачу, зробивши рахунок 2:2.

У дев'ятому геймі Козлова зробила ще оодин брейк і, успішно подавши на сет, зрівняла рахунок за партіями.

На початку вирішального сету українка зробила ранній брейк у третьому геймі. Козлова ризикувала втратити перевагу на наступній подачі, наразившись на брейкпойнт, але зуміла його відіграти.

Далі українка з четвертої спроби реалізувала шанс збільшити відрив і взяла ще одну подачу Богдан, повівши 4:1.

У підсумку Козлова з першої спроби подала на матч і оформила перемогу, взявши останню партію з рахунком 6:2.

WTA. Будапешт, 1/8 фіналу

Катерина Козлова (Україна) - Ана Богдан (Румунія) 2:1 (4:6, 6:4, 6:2)

Козловій не вдалося зробити жодного ейсу. Двічі українка припустилася подвійних помилок. Попри невдачі в сервіс-геймах у перші половині матчу, відсоток подачі першим м'ячем у неї склав 65%.

Найбільше проблем у Катерини було з прийомом першої подачі суперниці – впоратися вдалося всього в 37% випадків.

Що сказала Козлова після матчу

"Я вірила, що зможу змінити хід матчу. Думаю, ключовим було те, що я боролася за кожне очко. [У другому сеті] я стала менше пропускати. А ще було вдалим рішенням змінити ракетку", – з усмішкою додала українка.

• У чвертьфіналі Козлова зіграє з переможницею матчу між першою сіяною, казахстанкою Юлією Путінцевою, та хорваткою Аною Конюх.
  • 15 липня на цьому ж турнірі в Будапешті за 1/4 фіналу побореться інша українка – Ангеліна Калініна, на яку чекає зустріч із американкою Бернардою Пера.
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт