Відрізок дороги, що веде до хмельницького аеропорту, ремонтують

Відрізок дороги, що веде до хмельницького аеропорту, ремонтують

Відрізок дороги, що веде до хмельницького аеропорту, ремонтують
Фото: Суспільне

Вперше з листопада 1978 року ремонтують 700-метровий відрізок дороги до хмельницького аеропорту. Про це розповіла фахівчиня зі зв’язків зі ЗМІ служби автомобільних доріг в Хмельницькій області Юлія Манзяк. За її словами, після здачі цього відрізку дороги в експлуатацію 53 роки тому проводили лише поточні дрібні, тобто, ямкові ремонти. Суспільне дізнавалося про те, хто та як будує дорогу до аеропорту, а також про терміни закінчення робіт.

Будівництво триває з 8 ранку до 8 вечора. Фото: Суспільне Поділля.
Будівництво триває з 8 ранку до 8 вечора. Фото: Суспільне Поділля. Фото: Суспільне

Будівництво дороги триває з 8 ранку до 8 вечора, розповідає дорожній працівник Віталій Ольянін. Каже: вже вклали перший, стартовий слой асфальту – десятисантиметровий, після нього вкладається фінішний п’ятисантиметровий. Далі мають нанести розмітку.

Загальна площа відремонтованого відрізку дороги сягатиме 10 тисяч 816 метрів квадратних, каже виконавець робіт дорожньої фірми Олег Ярмош. Каже: на об’єкті працює 16 дорожніх працівників та 20 одиниць техніки.

"Загальна протяжність ділянки – 676 метрів. Дві смуги в одну сторону, дві – в другу. Загальна ширина проїжджої частини буде 16 метрів. І каналізування водотоку бортовим каменем, і узбіччя по три метри з кожного боку», - додає виконроб.

Загальна протяжність ділянки - 676 метрів. Фото: Суспільне Поділля.
Загальна протяжність ділянки - 676 метрів. Фото: Суспільне Поділля. Фото: Суспільне

Директор комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» Валерій Сорока вважає, що будівництво дороги показує зацікавленість влади у відновлені аеропорту.

«Минулого року було включено в перелік будівництва доріг і нашу ділянку дороги, яка веде до аеропорту», - каже Валерій Сорока.

Загальна вартість поточного середнього ремонту відрізку дороги складає 19 мільйонів 991 тисяча гривень, каже фахівчиня зі зв’язків зі ЗМІ обласної служби автомобільних доріг Юлія Манзяк.

«Це частина автошляху М-30 Стрий-Умань-Дніпро-Ізварине, одне її відгалуження. Зараз всі дороги в нас ремонтуються за маршрутним принципом – від початку до кінця. За договором, об'єкт мають здати до 31 грудня поточного року. Ми маємо обґрунтовані надії на те, що ремонті роботи завершаться вже до дня Незалежності», - каже Юлія Манзяк. Та додає: ремонт відрізку дороги М-30 фінансується з державного бюджету.

Читайте також

На початок