Відремонтоване "Колесо огляду" встановлюють у хмельницькому парку відпочинку

Відремонтоване "Колесо огляду" встановлюють у хмельницькому парку відпочинку

Відремонтоване "Колесо огляду" встановлюють у хмельницькому парку відпочинку
Фото: Суспільне

У Хмельницькому в парку імені Михайла Чекмана розпочалися роботи по укріпленню фундаменту та встановленню атракціону "Колесо огляду". Як розповів Суспільному керівник підрядної організації Олексій Віштал, всі роботи планують завершити до кінця літа.

Хмельничанка Тамара, котра гуляє в парку, пригадує: в молодості часто каталася на «Колесі огляду» із дітьми.

«Ми дуже зраділи, як почули, що воно буде оновлюватися, це прекрасно. Піднімалася, трохи було страшно, лячно. Але я думаю, що це більше для дітей, а вони нічого не бояться", - каже жінка.

В парку встановили опорну металоконструкцію майбутнього "Колеса огляду". Фото: Суспільне Поділля.
В парку встановили опорну металоконструкцію майбутнього "Колеса огляду". Фото: Суспільне Поділля. Фото: Суспільне

Керівник підрядної організації Олексій Віштал каже: наразі проводять роботи по підсиленню фундаменту, щоб атракціон був стійким до навантажень та поривів вітру, буревіїв. Додає: під час проведення демонтажу конструкції атракціону, яку розпочали у квітні, труднощів не виникало. Та, каже, довго тривали роботи з обробки та відновлення металоконструкції.

Оновлений атракціон буде оснащений 20 кабінками, в яких буде 4 посадкових місця. Територію навколо огородять, встановлять нову кабінку оператора. Колесо оснастять аварійними гальмами. А ще атракціон матиме ілюмінацію з пультом керування. Здати в експлуатацію атракціон планують до кінця літа, додає підрядник.

Після завершення реконструкції спеціальна комісія перевірятиме об’єкт на дотримання норм безпеки атракціону, каже заступниця начальника міського управління комунальної інфраструктури Тетяна Циб: «Буде здано повідомлення в ДАБі про завершення цих ремонтних робіт, і також буде запрошена держохорона праці для перевірки атракціонів підвищеної небезпеки».

Що відомо

  • Проєктно-кошторисну документацію на реконструкцію «Колеса огляду» виготовили у 2019 році. Загальна вартість робіт – 4 мільйона гривень. У 2020 закупили нові кабінки за один мільйон гривень та оголосили тендер, який виграла хмельницька фірма-підрядник з виготовлення і обслуговування дитячих атракціонів.

Читайте також

На початок