Гурт Go_A презентував нову пісню на фестивалі Atlas Weekend

Гурт Go_A презентував нову пісню на фестивалі Atlas Weekend

Гурт Go_A презентував нову пісню на фестивалі Atlas Weekend Яна Сочевічек/ Радіо Промінь

Гурт Go_A виступив на Atlas Weekend та презентував нову пісню "Церковка". Представники України на Євробаченні-2021 стали одними з музикантів, які закривали фестиваль.

Музиканти вийшли на West stage о 19:30. Їхній виступ тривав 45 хвилин. За цей час музиканти встигли зіграти "Соловейко", з якою вони мали їхати на "Євробачення" у 2020 році, а також двічі заспівати "Shum", з якою вони вийшли у фінал цьогорічного конкурсу та посіли 5 місце.

Вдруге вони виконали цю пісню на "біс" в оригінальній версії. Згідно з регламентом "Євробачення" їм довелося скоротити трек до трьох хвилин, також для конкурсу вони трохи змінили аранжування та текст.

"Ми не змогли зробити це на "Євробаченні", але ніхто не забороняє нам зіграти її тут", – сказала солістка Катя Павленко та спустилася зі сцени, щоб заспівати разом з глядачами.

Go_A презентував нову пісню на фестивалі Atlas WeekendЯна Сочевічек/ Радіо Промінь

Катерина Павленко на сцені фестивалю Atlas Weekend

Попри те, що на головній сцені в цей час грав "Ляпіс-98", послухати Go_A прийшла велика кількість відвідувачів фестивалю. Аудиторія добре їх підтримувала та фактично почала танцювати та підспівувати вже з першої пісні.

Читайте також: Shum гурту Go_A став першою україномовною піснею у світовому чарті Billboard

Публіка гарно сприйняла і нову пісню "Церковка", яка помітно відрізняється від танцювальних треків гурту. Як одразу попередила присутніх Катерина Павленко, "це серйозна річ".

"Церковка" – одна з трьох нових композицій гурту, серед яких професійне журі у лютому 2021 року обирало ту, що поїде на "Євробачення".

Що змінилося після Євробачення?

"Якась популярність все ж таки звалилася. Якої ми не очікували, чесно кажучи ми і досі дивуємося, коли з нами фотографуються люди, коли ми отримуємо якісь подарунки, коли на наші концерти приходить така кількість людей. Досі сльози на очах і переповнюють емоції", - розповіла Катерина Павленко на "Атласі" Суспільному Культура.

За її словами, вони б хотіли ще раз потрапити на Євробачення, але як гості. "Це прикольне свято музики і ми насправді максимально кайфонули поки перебували там",, - сказала вона.

Після Євробачення гурт GO_A спылкувався з учасницею від Австралії Montaigne. "Вона навіть прислала демочку, ми її послухали. Зі швейцарцем постійно Gjon's Tears спілкуємося. Ну в принципі в нас все по-старому. Мені здається, треба думати про те: "Я був достатньо щасливий і робив все, що я хотів", - сказала Павленко.

Що відомо

  • 11 липня в Києві завершився фестиваль Atlas Weekend Friends Edition, який тривав з 5 липня. Попри те, що організатори анонсували домашній формат заходу з обмеженою кількістю глядачів, щодня біля кожної сцени збиралося чимало глядачів.
  • В останній день для відвідувачів співали The Hardkiss, Альона Альона, Ляпіс 98, Один в каное, Kalush, О.torvald, Вагоновожатые, Karna, Marakesh та інші артисти.
  • На виступі Ляпіс 98 зібралася велика кількість людей з білоруськими прапорами.

Читайте також

"Я повернувся": "Океан Ельзи" виступив на "Атласі" після дворічної концертної перерви

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше