Стали відомі усі фіналісти нацвідбору "Євробачення"

Стали відомі усі фіналісти нацвідбору "Євробачення"

Стали відомі усі фіналісти нацвідбору "Євробачення"
eurovision.ua

У фінал національного відбору конкурсу "Євробачення" пройшли David Axelrod, KHAYAT і TVORCHI. Вони приєднуються до фіналістів першого півфіналу.

За результатами другого півфіналу нацвідбору "Євробачення", David Axelrod із піснею "Horizon" отримав 11 балів (судді – 6 балів, глядачі – 5 балів) KHAYAT з піснею "Call For Love" – 14 (журі – 7 балів, глядачі – 7 балів) гурт TVORCHI з піснею "Bonfire" – 16 (судді – 8 балів, глядачі – 8 балів).

Що відомо:

  • 8 лютого відбувся перший півфінал, за результатами якого фіналістами стали співачки КRUTЬ та Jerry Heil, а також гурт Go-A.
  • 22 лютого відбудеться фінал. Спільним голосуванням телеглядачі та члени журі визначать переможця, який зрештою й представлятиме Україну на конкурсі в Нідерландах.
  • У Роттердамі представник України виступатиме в першому півфіналі "Євробачення", 12 травня. Цього дня також виступатимуть Росія, Білорусь, Литва, Румунія, Хорватія, Македонія, Швеція, Словенія, Австралія, Ірландія, Норвегія, Кіпр, Азербайджан, Мальта, Ізраїль та Бельгія.
  • Півфінали конкурсу відбудуться 12 та 14 травня. Фінал — 16 травня.

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо Культура