Аргентина здолала Бразилію у фіналі Копа Америка і уперше за 28 років виграла міжнародний турнір AP

Перший трофей на рівні збірних для Ліонеля Мессі.

У фіналі Копа Америка - південноамериканського континентального турніру - зустрічалися збірні Аргентини та Бразилії.

Фінал Копа Америка Аргентина - Бразилія став першим з 2007 року. У тому фіналі бразильці здобули перемогу над аргентинцями з рахунком 3:0 та завдали супернику другої поспіль поразки у фіналі континентального турніру.

До чергової зустрічі Аргентина підходила у статусі команди, яка програла чотири поспіль фінали Копа Америка - у 2004, 2007, 2015 та 2016 роках. Також аргентинці поступилися у фіналі чемпіонату світу-2014.

Аргентинцям вдалося перервати цю негативну серію. Та здобути першу перемогу на рівні збірних за 28 років.

Визначити переможця протистояння вдалося завдяки єдиному голу. На 22-й хвилині півзахисник Аргентини Анхель Ді Марія, отримавши діагональну передачу від Родріго Де Пауля, обробив м'яча та перекинув голкіпера Едерсона Мораєса.

Бразилія після перерви намагалася збільшити тиск на ворота аргентинців. Однак, маючи на полі аж п'ятьох нападників, не змогла зрівняти рахунок та хоча б перевести гру у додатковий час.

• Копа Америка. Фінал

Аргентина - Бразилія 1:0

Гол: Ді Марія, 22

Відео матчу Аргентина - Бразилія

Що означає ця перемога Аргентини?

• Перший міжнародний трофей Аргентини за 28 років. Востаннє аргентинці вигравали Копа Америка у 1993 році.
  • Перший міжнародний трофей для Ліонеля Мессі за 15 років виступів у складі збірної Аргентини.
  • 15-а перемога на Копа Америка - повторення найкращого результату в історії. Стільки ж разів турнір вигравав Уругвай.
  • Аргентина продовжила безпрограшну серію під керівництвом тренера Ліонеля Скалоні до 20 матчів.
  • Бразилія програла перший офіційний матч за три роки. Востаннє бразильці програвали Бельгії у чвертьфіналі чемпіонату світу-2018.
  • Ліонель Мессі завершив турнір у статусі найкращого бомбардира, забивши чотири голи.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів