Даяна Ястремська виграла перший матч після завершення відсторонення та повернення в теніс AP

Перша гра для українки за 241 день.

Українська тенісистка Даяна Ястремська повернулася в тур. Сталося це у другому раунді турніру в німецькому Гамбурзі, де 21-річна українка отримала перший номер посіву.

Ястремська не грала на змаганнях з моменту кінця попереднього сезону: її відсторонили від тенісу через позитивний допінг-тест. Зрештою, команді Даяни вдалося довести невинуватість спортсменки і вона повернулася.

Різниця між попереднім та цим матчем Даяни Ястремської пройшов 241 день! А її остання перемога відбулася узагалі більше 300 днів тому (перед відстороненням Ястремська програла чотири матчі поспіль).

Першою суперницею українки після повернення була представниця Польщі, Маргарета Френх. Турнір в Гамбурзі проходить на ґрунтовому покритті.

Українка змогла виграти цю гру, в двох сетах. Зробила Даяна це майже за дві години. Особливо складним видався перший сет: Ястремська двічі вела з брейком, але втрачала перевагу. Один з таких моментів стався за рахунку 5:4 - українка не реалізувала три сетболи і віддала подачу.

Зрештою, сет дійшов до тайбрейку, де Ястремська з четвертого сетболу закрила партію - 7:5 на тайбрейку.

У другому сеті перевага Даяни стала більш відчутною: українка зробила два брейки та виграла сет 6:1, а разом з ним і матч.

"Рада повернутися перемогою", - заявила після гри Ястремська.
  • WTA. Гамбург. 1/8 фіналу

Даяна Ястремська (Україна, 1) - Магдалена Френх (Польща) 2:0 (7:6 (5), 6:1)

Ключовий момент

• У Даяни не працювала перша подача - лише 45% влучань, але при цьому вона виграла 55% м'ячів на другій подачі.

• В 1/4 фіналу Даяна Ястремська зіграє проти досвідченої італійки Сари Еррані.
  • Даяна Ястремська перебуває на 48-му місці в світовому рейтингу, втративши певну кількість позицій після більш ніж піврічної відсутності.
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт