Солісти ансамблю ЗСУ пішли з шоу каналу "Україна" після появи там Меладзе

Солісти ансамблю ЗСУ пішли з шоу каналу "Україна" після появи там Меладзе

Солісти ансамблю ЗСУ пішли з шоу каналу "Україна" після появи там Меладзе

Солісти ансамблю Збройних сил України пішли з нового шоу каналу "Україна" після того, як на зйомках з'явився російський співак Валерій Меладзе. Про це Заслужений артист України Олексій Шпортько повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Після появи у проекті на каналі "Україна" "Співають всі" пана Меладзе, який не знає відповіді на питання "Чий Крим", ми відмовляємось від участі у цьому шоу! Ми вважаємо недопустимим і аморальним запрошувати в Україну запроданців і шанувальників кривавого російського рубля. Боляче, що під час війни із РФ таких осіб взагалі впускають в Україну. Ми більше не хочемо бути причетними до цього московитського "дійства", з нас вистачить і двох зйомок, на яких в якості гостя не було пана Меладзе", – повідомив Шпортько.

Разом з ним проєкт залишили дружина Анастасія Шпортько, яка теж є солісткою ансамблю Збройних сил України.

Раніше фото та відео зі зйомок шоу разом з Меладзе почали викладати українські блогери та зірки шоу-бізнесу, які також беруть участь в проєкті.

Співак приїхав до Києва, щоб 6 липня виступити на фестивалі Atlas Weekend.

Що відомо

  • Публічно Меладзе не коментує анексію Криму чи війну на сході України. Однак 28 травня виступив разом з Вірою Брежнєвою, Григорієм Лепсом і Emin на концерті в Білорусі, який проходив під егідою старшого сина Олександра Лукашенка – Віктора.
  • Також ще з 2003 року він є членом провладної партії "Єдина Росія".
  • Проти його виступу на фестивалі Atlas Weekend виступили представникі громадських організацій, які традиційно брали участь у діяльності локації фестивалю "Містечко ГО". Вони закликали організаторів скасувати виступ Валерія Меладзе та інших російських артистів.
  • Організатори нічого відповіли на цю заяву і не змінили свої плани.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше