"Незаконне розміщення реклами". Посадовця Сумської міськради відсторонили від посади

"Незаконне розміщення реклами". Посадовця Сумської міськради відсторонили від посади

"Незаконне розміщення реклами". Посадовця Сумської міськради відсторонили від посади
kitsman.city

Начальника управління Сумської міської ради відсторонили від посади. Прокуратура підозрює його у службовій недбалості, яка коштувала бюджету 165 тис. грн. Йдеться про розміщення зовнішньої реклами на вулицях Сум однією з приватних фірм.

Упродовж 4 років за цю рекламу ніхто не платив, бо чиновник, знаючи про відсутність договорів, нічого не робив, аби таку рекламу демонтувати.

7 липня, повідомила речниця обласної прокуратури Наталя Науменко, чоловік отримав підозру, а від 8 липня й до 8 серпня судом його відсторонили від посади.

Начальником управління, яке візує договори на розміщення зовнішньої реклами в Сумах, є Андрій Кривцов. Він підтвердив отримання підозри і відсторонення від посади. На наше прохання про коментар Андрій Кривцов сказав, що зробить це після судових засідань і рішення суду. А зараз – ні, бо, на його думку, це буде не зовсім коректно висловлювати свою позицію публічно.

Читайте також: Зовнішня реклама у Сумах: кому дісталися перші дозволи після мораторію

9 квітня цього року міський голова видав розпорядження про службове розслідування стосовно Андрія Кривцова. Йдеться про тимчасове користування рекламними місцями фірмою “Пумане-Сервіс” — на підставі рішення виконкому від 2017 та 2018 ролку.

6 липня 2021 року на сайті Сумської міської ради оприлюднений проєкт рішення про анулювання цих тимчасових дозволів.

Коментар міського голови щодо результатів службового розслідування та керівника фірми “Пумане Сервіс” Сергія Лугового – про те, чому тимчасові дозволи не переоформили у договори, Суспільне намагається отримати.

Що відомо

  • У Сумах діяв мораторій на зовнішню рекламу з 2016 до 2020 року.
  • У березні 2020 року виконком його не продовжив.
  • Правила розміщення зовнішньої реклами на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади виконком Сумської міськради прийняв у липні 2020 року.
  • У січні 2021 року виконком Сумської міськради погодив перші місця для розміщення реклами за новою схемою.
  • У квітні 2021 року депутатам не вдалося скасувати дозволи на розміщення у Сумах зовнішньої реклами.

Вибір редакції

На початок