"Тампа Бей Лайтнінг" вдруге поспіль виграла Кубок Стенлі

"Тампа Бей Лайтнінг" вдруге поспіль виграла Кубок Стенлі AP

"Лайтнінг" програли лише одну фінальну серію "Монреаль Кенедіенс".

"Тампа-Бей Лайтнінг" стали володарями Кубка Стенлі 2020/21. У фінальній серії "Лайтнінг" перемогли "Монреаль Кенедіенс".

Для перемоги "Лайтнінг" знадобилося п'ять матчів. "Кенедіенс" виграли четвертий матч фінальної серії, однак у вирішальному п'ятому програли з рахунком 1:0.

Єдину шайбу хокеїсти "Тампа Бей Лайтнінг" закинули у другому періоді. На 13:27 хвилини Росс Колтон замкнув простріл Девіда Саварда.

Відео вирішальної шайби "Лайтнінг" у матчі з "Кенедіенс"

Кубок Стенлі. Фінал

• "Тампа-Бей Лайтнінг" - "Монреаль Кенедіенс" 5:1 - 1:0 на користь "Тампа-Бей"
  • "Тампа-Бей Лайтнінг" - "Монреаль Кенедіенс" 3:1 - 2:0
  • "Монреаль Кенедіенс" - "Тампа-Бей Лайтнінг" 3:6 - 3:0
  • "Монреаль Кенедіенс" - "Тампа-Бей Лайтнінг" 3:2 ОТ - 3:1
  • "Тампа-Бей Лайтнінг" - "Монреаль Кенедіенс" 1:0 - 4:1 - "Тампа-Бей" виграє серію

Для "Лайтнінг" це друга поспіль перемога в Кубку Стенлі. У сезоні 2019/20 "Тампа-Бей" здолала у фіналі "Даллас Старз".

Крім того, "Лайтнінг" виграли другий з трьох фіналів під керівництвом головного тренера Джона Купера. Після поразки у фіналі 2015 року, "Тампа-Бей" виграла дві поспіль фінальні серії.

Які досягнення встановили "Лайтнінг" завдяки перемозі у Кубку Стенлі?

• Третя перемога "Лайтнінг" в історії. До 2020 та 2021 років "Тампа Бей" вигравала Кубок Стенлі у сезоні 2003/04.
  • "Лайтнінг" - перша команда за чотири роки, яка виграла два поспіль Кубка Стенлі. У 2016 та 2017 роках трофеї вигравали "Піттсбург Пінгвінз".
  • 15 - серій виграла "Тампа-Бей Лайтнінг" за останні шість років - найкращий результат в історії.

Як "Лайтнінг" вдруге поспіль стали переможцями Кубка Стенлі

• Регулярний чемпіонат НХЛ: третє місце в Центральному дивізіоні (75 очок).
  • Плей-оф: перемоги над "Флоридою Пантерс" (4:2), "Кароліною Гаррікейнс" (4:1) та "Нью-Йорк Айлендерс" (4:3).
  • Фінал: перемога над "Монреаль Кенедіенс" (4:1).
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спортПлаванняФехтуванняСтрільбаТенісВажка атлетика