"Агробізнес" Волочиськ у контрольному матчі здобув перемогу над рівненським Вересом Фото: Верес

Футбольна команда з Хмельниччини "Агробізнес" Волочиськ у контрольному матчі здобула перемогу над рівненським Вересом, який за результатами минулого сезону вийшов в Прем'єр-лігу. Про це йдеться на офіційному сайті волочиського клубу.

З початку гри контролювати гру взявся рівненський Верес. Футболістам вдалося створити перший небезпечний момент виконуючи штрафний удар. М'яч пролетів над поперечиною.

Пізніше у середині тайму команди обмінялися майже 100 відсотковими моментами, які жодна з команд не змогла реалізувати. Спочатку півзахисник Вереса один в один не зміг переграти воротаря Агробізнесу. У схожій ситуації був і нападник волочисців, але футболіст не зміг влучити у рамку воріт.

Під завісу першого тайму агробізнесу вдалося довести свою атаку до завершальної стадії та забити вирішальний гол у цьому матчі. Його автором став Іван Когут, який вдало замкнув передачу вздовж лінії воріт з лівого флангу - 0:1.

У другому таймі Верес продовжив більше володіти м'ячем, але "розмочити" ворота Агробізнесу рівненським футболістам не вдалося.

• За результатами чемпіонату України Першої ліги сезону 2020-21 Агробізнес посів 5 місце.
  • У Першій лізі наразі виступатиме дві команди з Хмельниччини: Агробізнес Волочиськ та хмельницьке Поділля. Новий сезон стартує 25 липня. Агробізнес прийматиме Волинь, а Поділля на своєму стадіоні зіграє проти Оболоні.