Поетична збірка Сергія Жадана отримала премію Дерека Волкотта

Поетична збірка Сергія Жадана отримала премію Дерека Волкотта

Поетична збірка Сергія Жадана отримала премію Дерека Волкотта

Поетична збірка Сергія Жадана "Новий правопис" отримала премію Дерека Волкотта. Книга вийшла у видавництві "Lost Horse Press" у перекладі John Hennessy та Ostap Kin.

"Дякую перекладачам і видавцям – Волкотт для мене справді важливий автор, його ім'я наснажує і дозволяє далі бачити сенс у складанні рядків та римуванні слів. Спасибі, це велика честь", – написав Жадан на своїй сторінці у Фейсбук.

Літературна премія Дерека Волкотта – The Derek Walcott Prize for Poetry – це відзнака, що присуджується щорічно автору, який не є громадянином США за книжку, видану у минулому році.

Премія у розмірі 1000 доларів США вручається видавництвом Arrowsmith Press у партнерстві з Фестивалем Дерека Волкотта та Бостонським театром драматургів.

У короткому списку разом із Сергієм Жаданом було 19 претендентів.

Що відомо

  • Дерек Волкотт — карибський англомовний поет, драматург, письменник та художник.
  • У свої роботах Волкотт говорить про наслідки колоніалізму, а стиль поета пов'язаний із символізмом міфу та його впливом на культуру.
  • Поет відомий передовсім своїм твором "Омерос", який є адаптацією Іліади. Лауреат Нобелівської премії з літератури 1992 року, другий після Воле Шоїнки темношкірий лауреат.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад