Греція посилила карантин у закладах через штам "Дельта"

Греція посилила карантин у закладах через штам "Дельта"

Греція посилила карантин у закладах через штам "Дельта"
AP

Греція посилила карантинні обмеження через сплеск нових випадків COVID-19, дозволивши закладам обслуговувати лише тих гостей, які сидітимуть за столами, з 8 липня.

Як повідомляє грецьке видання Ekathimerini, заступник міністра цивільного захисту Нікос Хардаліас сказав, що підприємства, які порушують правила, отримуватимуть великі штрафи.

Він попередив, що захворюваність різновидом "Дельта" зростає, особливо серед молоді, яка відвідує бари та клуби.

"Дельта-мутація стала переважати, і нещеплені опинилися в небезпеці. З минулого 28 червня ми зафіксували стрибок нових випадків, які виросли майже втричі. Нові випадки були виявлені переважно у людей молодого віку і переважно на розважальних заходах у клубах і барах, що сприяє передачі інфекції", — сказав він.

Хардаліас зазначив, що підприємства також повинні будуть дотримуватися максимальних порогів клієнтів, встановлених міністерством розвитку відповідно до обмежувальних заходів. Закладам, які порушили правила, загрожує штраф у розмірі 5 тисяч євро і закриття на сім днів. Друге порушення призведе до більших штрафів, а третє порушення — конфіскації ліцензії на ведення бізнесу.

Хардаліас сказав, що у вибіркових тестах, проведених у південних передмістях Афін Алімос і Гліфада, 66% інфікованих були у віці 15-24 років, а рівень позитивних результатів склав 6,1 і 8,4% відповідно.

Що відомо

  • Прем'єр-міністр Кіріакос Міцотакіс заявив, що економіка Греції більше не закриється через COVID-19.
  • У Греції молоді пропонуватимуть грошове заохочення у розмірі 150 євро за проведення першого щеплення проти коронавірусу. За програмою планується надати відповідні бонуси близько 940 тисячам осіб.
  • Греція впоралася з першою хвилею COVID-19 торік, але її економіка втратила багато мільярдів євро.
  • Уряд Греції дозволив людям, які повністю щепилися проти COVID-19, відвідувати ресторани без маски. Це має сприяти популяризації вакцинації серед молоді,
  • 23 червня уряд Греції ухвалив рішення скасувати частину карантинних обмежень, зокрема, комендантську годину та вимогу про обов’язкове носіння медичних масок.
  • Уряд Греції 14 травня відкрив кордони для іноземних туристів, зокрема з України. До того часу влада планує поступово знімати карантинні обмеження.
  • Влада Греції планував повністю вакцинувати населення островів Егейського архіпелагу та обіцяє відкриття кордонів з 14 травня "без дискримінації".

Читайте також

Греція хоче максимально продовжити туристичний сезон-2021

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок