У Греції дозволять повністю вакцинованим людям відвідувати ресторани без маски

У Греції дозволять повністю вакцинованим людям відвідувати ресторани без маски

У Греції дозволять повністю вакцинованим людям відвідувати ресторани без маски
AP

Уряд Греції дозволив людям, які повністю щепилися проти COVID-19, відвідувати ресторани без маски. Це має сприяти популяризації вакцинації серед молоді, пише News24/7.

Державний міністр Греції Джордж Герапетрит повідомив, що розважальні заклади поділять на дві категорії: "чисту" – для повністю щеплених та "змішану" – для щеплених та невакцинованих людей.

Це зонування застосовуватиметься до відкритих та закритих приміщень, зокрема, кінотеатрів та театрів. Так, у "чистих" закладах буде дозволено перебувати без маски, в інших – вона обов'язкова.

"Чисті" райони будуть доступні для повністю вакцинованих і тих, хто хворів останні пів року. В змішані – ті, хто щеплені, або мають негативний результат тесту на COVID-19.

Міністр зазначив, що кожна компанія має вирішувати, до якої зони вона буде відноситися, а конкретне рішення буде оголошено на центральній платформі.

За даними Ourworldindata, станом на 27 червня у країні від коронавірусу вакциновано понад 4,7 млн осіб (що становить 45,3% населення Греції).

Що відомо

  • У Греції молоді пропонуватимуть грошове заохочення у розмірі 150 євро за проведення першого щеплення проти коронавірусу. За програмою планується надати відповідні бонуси близько 940 тисячам осіб.
  • 23 червня уряд Греції ухвалив рішення скасувати частину карантинних обмежень, зокрема, комендантську годину та вимогу про обов’язкове носіння медичних масок.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок