Марина Бех-Романчук виграла перший міжнародний старт стрибків у довжину у сезоні

Марина Бех-Романчук виграла перший міжнародний старт стрибків у довжину у сезоні

Марина Бех-Романчук виграла перший міжнародний старт стрибків у довжину у сезоні World Athletics

І знову повторила свій найкращий результат.

Українська стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук змогла здобути першу перемогу в сезоні. Сталося це на змаганнях рівня World Athletics Continental Tour Gold в угорському Секешфегерварі.

Старт в Угорщині був для Бех-Романчук третім за останні п'ять днів. Два попередні змагання - етапи Діамантової ліги: в Осло українка закінчила виступи з п'ятьма заступами, у Стокгольмі - третя з результатом 6.79 метра.

Читайте також: Бех-Романчук з особистим рекордом сезону - третя у стрибках у довжину в Стокгольмі

В Угорщині основними суперницями Бех-Романчук мали стати білоруска Настасія Мірончук-Іванова (стрибли 6.79 м), а також американка Шакіла Сондерс (в сезоні 6.90 м).

Доволі несподівано Сондерс припинила змагання після трьох раундів - з десятого місця не кваліфікувалася далі. А Мірончук-Іванова не змогла стрибнути далі 6.60 метра, це принесло їй третє місце.

Марина Бех-Романчук уже в першій спробі захопила лідерство - 6.68 метра (цей результат був би переможним). У всіх наступних спробах вона летіла за 6.70 м: найкращу спроба показала у третьому стрибку - 6.79 метра.

6.79 метра - повторення найкращого результату сезону. Марина Бех-Романчук уже втретє влітку 2021 року летить саме на цю дистанцію. А перше місце в Секешфегерварі стало для неї першою перемогою у році.

  • World Athletics Continental Tour Gold. Секешфегервар. Стрибки у довжину
  1. Марина Бех-Романчук (Україна) - 6.79 м
  2. Ебігейл Ірозуру (Велика Британія) - 6.64 м
  3. Настасія Мірончук-Іванова (Білорусь) - 6.60 м

Як виступає в сезоні Бех-Романчук

  • Літній сезон розпочала в червні 2021 року, провела уже п'ять міжнародних стартів: три бронзи, один - без результату, та перша перемога
  • Найкращий результат сезону - 6.79 м (стрибала у Флоренції, Стокгольмі та Секешфегерварі)
  • Марина Бех-Романчук буде єдиною представницею України в жіночих стрибках у довжину на Олімпійських іграх-2020 в Токіо.
Читайте також: 20-річний українець Кохан покращив особистий рекорд та перетнув історичну позначку в метанні молота
Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спортПлаванняФехтуванняСтрільбаТенісВажка атлетика