Сумчани взяли участь у юнацькому чемпіонаті України з легкої атлетики

Сумчани взяли участь у юнацькому чемпіонаті України з легкої атлетики Федерація легкої атлетики Сумської області

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004 року народження та молодших стартував у Львові. Змагання тривали три дні. Участь у них взяли й легкоатлети Сумщини.

У фіналі бігу на 200 метрів у дівчат Діана Гончаренко посіла перше місце. У бігові на 100 метрів у дівчат вона ж виборола "срібну" медаль.

Олександр Титаренко у метанні диска здобув "бронзову" нагороду. З "бронзовим" часом пробігли естафету 100+200+300+400 метрів Інна Рибалка, Анжеліка Рачковська, Діана Гончаренко та Єлизавета Землянікіна.

Трохи не дотягнули до медалей сумчани у спортивній ходьбі на 10 000 метрів – Вадим Шевченко фінішував четвертим, а Владислав Семенов п’ятим. Четверті місця посіли Єлизавета Землянікіна, яка фінішувала четвертою у бігу на 400 метрів з бар’єрами, Назар Скляр у бігові на 1 500 метрів та Анжеліка Рачковська у бігові на 200 метрів.

У загальнокомандному заліку Сумщина – 13 з 25 команд-учасниць чемпіонату України.

• Сумські дзюдоїсти-ветерани вибороли медалі на турнірі у Румунії.
  • У Сумах завершився турнір з хокею на траві "Юний динамівець".