Недовіра голові: в Рівненській облраді зареєстрували проєкт

Недовіра голові: в Рівненській облраді зареєстрували проєкт

Недовіра голові: в Рівненській облраді зареєстрували проєкт

Голові Рівненської обласної ради спробують висловити недовіру на найближчій сесії. Сьогодні у раді зареєстрували відповідний проект рішення, повідомив на умовах анонімності Суспільному один з депутатів. Нещодавно проєкт рішення з'явився і на сайті ради.

Для реєстрації проекту рішення треба мінімум 22 підписи обранців. А на сесії за недовіру, аби рішення прийняти, треба щонайменше 33 "за".

Наразі нам цю інформацію підтвердив голова фракції "Батьківщина" Микола Кучерук. Він пояснив, що поставив свій підпис першим. Також він повідомив, що були претензії до роботи і рішень, які приймав голова, а також згадав "фільм про не задекларовані ділянки" (маючи на увазі розслідування журналістів "5 каналу".)

– Воно зріє давно. Подання підписали керівники фракцій: я, Чугунніков ("ЄС") і "Свобода". В нашій раді набагато більше чесних людей, ніж 33, тому, я думаю, рішення буде, – коментує Микола Кучерук.

Зазначимо, що сесія відбудеться 13-го березня.

У телефонному коментарі Суспільному голова облради Олександр Данильчук сказав, що дізнався про проект рішення годину тому і ставиться до цього нормально. Він додав, що причини такої ініціативи обранців йому невідомі.

– Війну мені ніхто не оголошував, все роблять по-тихому, – додав очільник ради.

Додамо також, що Олександр Данильчук зареєстрував проєкт рішення про дострокове припинення повноважень свого заступника-"свободівця" Олексія Бучинського. Його коментар з цього приводу ми наразі намагаємось отримати.

Автори: Іван Марчук, Анастасія Бачук

На початок