У Сумах відбувся футбольний матч "Ліги учасників АТО"

У Сумах відбувся футбольний матч "Ліги учасників АТО" Суспільне Суми

Футбольний матч сьомого туру "Ліги учасників АТО" у дивізіоні "Північ" відбувся у Сумах. Місцевий "Ураган" приймав команду "Купол 95" з міста Житомир.

Сумчани проводили свій сьомий матч чемпіонату. У той час команди з Житомира, яка до цього була у відрядженні, цим поєдинком відкривала сезон.

На перерву команди пішли з мінімальною перевагою сумчан – на сьомій хвилині гри рахунок у матчі відкрив Євген Фураманець. Після перерви футболісти "Урагану" забили ще двічі - Євген Феденко відзначився на 60-ій хвилині матчу, а Олег Остапенко на 79-ій. Гравці "Куполу 95" відкрити рахунок забитим у сезоні голам у цьому матчі не змогли – гра завершилась "сухою" перемогою сумчан з рахунком 3:0.

• Футбольний клуб "Вікторія" з Сумщини став срібним призером аматорського чемпіонату України.
  • Всеукраїнський турнір з хокею на траві серед дітей розпочався у Сумах.
  • Молодіжна команда України з хокею на траві провела тестові матчі з білорусками.