Україна - Англія (Євро-2020): де дивитися футбол (3 липня)

Україна - Англія (Євро-2020): де дивитися футбол (3 липня) AP

Коли та де дивитися матч збірної України в чвертьфіналі Євро-2020.

Збірна України продовжує виступи на чемпіонаті Європи з футболу. У чвертьфіналі на команду Андрія Шевченка очікує один із фаворитів турніру - збірна Англії.

Матч Україна - Англія закриватиме програму чвертьфінальних матчів Євро-2020. За підсумками першого дня чвертьфіналів у півфінал вийшли Іспанія та Італія.

На рівні чемпіонатів Європи Україна - Англія проведуть другий поєдинок. У 2012 році збірна Англії завдала мінімальної поразки українцям, завдяки чому пройшла у плей-оф Євро.

Загалом поєдинок Україна - Англія стане восьмим для команд. Лише одного разу перемогу здобували українці: у 2009 році збірна України завдала поразку англійцям з мінімальним рахунком 1:0. Востаннє Україна - Англія зустрічалися між собою у вересні 2013-го: тоді між командами була зафіксована нульова нічия.

Україна - Англія де дивитисяAP

Україна - Англія (Євро-2020): де дивитися

Дивитися футбол матч Україна - Англія можна у суботу, 3 липня. Початок зустрічі - о 22:00 за київським часом.

Матч Україна - Англія закриватиме програму чвертьфіналів, перед цим буде зіграний поєдинок Чехія - Данія, який визначить суперника української чи англійської збірної.

Футбол Україна - Англія відбудеться на Олімпійському стадіоні в Римі за обмеженої кількості глядачів через коронавірусні обмеження. Відвідати його не зможуть ті вболівальники, які будуть їхати з-за меж Європейського Союзу.

Де дивитися матч Україна - Англія? Транслюватимуть гру телеканали ТРК "Україна" та "Футбол 1". Онлайн-трансляція футбол Україна - Англія буде доступною також на стримінгових сервісах, де показують ці канали - oll.tv та MEGOGO.