Всеукраїнський Марафон відповідальності: Олег Сенцов разом з херсонцями посадив соняхи

Всеукраїнський Марафон відповідальності: Олег Сенцов разом з херсонцями посадив соняхи

Всеукраїнський Марафон відповідальності: Олег Сенцов разом з херсонцями посадив соняхи
Суспільне Херсон

2 липня у Херсоні у парку "Таврійський" відбувся Всеукраїнський Марафон відповідальності. У проєкті із популяризації Декларації відповідальності людини, створеної Богданом Гаврилишиним 2014 року, взяв участь колишній політв'язень Кремля Олег Сенцов.

Основна ідея марафону відповідальності — розповісти про позитивні зміни, які відбуваються щодня, про активних і небайдужих українців, які творять ці зміни. Щоб взяти участь, треба посадити насіння соняшника та обрати один із 15 пунктів у декларації відповідальності людини, створеної Богданом Гаврилишиним, розказати у соцмережах свою історію про відповідальність, додавши відповідні хештеги, - розповідає координатор Марафону Олександр Куклишин.

Марафон відповідальності: Олег Сенцов разом з херсонцями посадив соняхи
Суспільне Херсон

"Кожна людина поки саджає, зобов'язується робити гарні справи. Вона вибирає кілька пунктів з декларації, і робить ці справи. Кожен з нас має хештег, і ми бачимо, хто і що робить".

Долучився до акції колишній політв'язень Кремля Олег Сенцов. В декларації відповідальності режисер обрав перший пункт.

"Перший пункт - говорити правду, інші пункти повинні це доповнювати. Я колись написав листа у в'язниці, що потрібно прищепити це своїм дітям: навчити їх читати та навчити говорити правду. Ми не можемо змінити дорослих, дуже важко навчити їх цінностям, а з дітьми це можна робити", - говорить Олег Сенцов.

аня тонг
Суспільне Херсон

Приїхала до Херсона з Каховки на Марафон відповідальності Марія-Аліна Гринюк. Для дівчини найбільш цінний пункт номер 9 - про сімейні цінності. Говорить, що родина - для неї надважлива.

Посадили насіння соняшника і херсонські пластуни. Ірина Мудролюбова - учасниця Марафону відповідальності. Говорить, дуже цікаво прочитати Гаврилишина, його декларація дуже широка і дуже різна.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

На початок