Костюк утретє поспіль програла Севастовій і вилетіла з Вімблдону Jimmie48

Українка не взяла реванш у латвійки за дві поразки в 2021 році.

Українска тенісистка Марта Костюк не вийшла у третє коло Вімблдону. Представниця України програла латвійці Анастасії Севастовій.

Для Костюк зустріч із Севастовою не стала першою в 2021 році. У квітні українка та латвійка зіграли в Мадриді, а перед Вімблдоном - в Істборні.

В обох поєдинках Севастова завдала поразки Костюк. І після того, як українка в першому раунді вибила з турніру 17-у сіяну Кікі Бертенс, Марта мала в другому колі знову зустрітитися проти латвійки.

Севастова в першому колі вибила з Вімблдону представницю Казахстану Заріну Діяс. А у другому колі здобула вольову перемогу над Костюк

Хоча зустріч розпочалася для Костюк із перемоги у першому сеті. Українка вийшла вперед 4:0 перед тим, як дозволила латвійці взяти брейк на власній подачі. Однак після цього виграла наступні два гейми та вийшла вперед.

У другому сеті за рахунку 1:1 Костюк підслизнулася, намагаючись відбити удар Севастової. Українка невдалим чином приземлилася на ногу, однак підвелася та продовжила матч.

Севастова змогла зрівняти рахунок у сеті. Вона вийшла уперед 4:1, і хоча українка змогла зрівняти рахунок, наступні два гейми залишилися за латвійкою.

Костюк намагалася вирвати перемогу в третьому сеті. Однак Севастова розпочала партію з переваги 3:0, і хоча Марта взяла наступні два гейми, латвійка зробила брейк у відповідь.

У підсумку Севастова обіграла Костюк та вийшла у третій раунд Вімблдону.

• Вімблдон. Другий раунд

Марта Костюк (Україна) - Анастасія Севастова (Латвія) 1:2 (6:1, 4:6, 3:6)

Ключові моменти матчу

• Перший сет: 13 невимушених помилок у Севастової. У Костюк - лише чотири.
  • Другий сет: Костюк припустилася 16 невимушених помилок, Севастова - 11.
  • Третій сет: Севастова вийшла уперед 3:0 і втримала перевагу.

• У третьому раунді Вімблдону Анастасія Севастова зіграє проти переможниці Ролан Гаррос-2021 Барбори Крейчикової.
  • Марта Костюк - одна з трьох українок, яка виступить на Олімпіаді з тенісу в одиночному розряді.
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт