Пілотний проєкт "Япомога" стартує в одній з громад Хмельниччини

Пілотний проєкт "Япомога" стартує в одній з громад Хмельниччини

Пілотний проєкт "Япомога" стартує в одній з громад Хмельниччини

Пілотний проєкт "Япомога" передбачає встановлення сортувальних боксів, автоматів для обміну пластикових пляшок на корм для бездомних тварин. Їх планують встановлювати для початку у навчальних закладах області. Про це повідомляється на офіційному сайті Хмельницької обласної ради.

"Наша мета – покращити екологічні знання жителів області. У червні ми дали старт екопроєкту "На чистоту" і в його продовження хочемо ралізувати на базі однієї з громад Хмельниччини новий пілотний проєкт "Япомога", – зазначила голова обласної ради Віолетта Лабазюк. Додає: завдяки даному проєкту можна буде виховати соціально відповідальне покоління.

Втілювати проєкт почнуть у Волочиській міській територіальній громаді. Там у трьох школах міста (НВК, ЗОШ №1, ЗОШ №5) будуть встановлені три перші "Япомогабокси", тобто сортувальні автомати, де учні зможуть утилізувати пластикові пляшки. Отримані віртуальні кошти можна буде спрямувати на будівництво притулку для бездомних тварин або на допомогу місцевому центру соціальної реабілітації.

Що відомо

  • Перші такі “Япомогабокси” були встановлені у Києві минулого року. Принцип дії простий. Викидаючи пластикову пляшку, люди самі зможуть вирішити, куди відправити віртуальні накопичені кошти - на корм для тварин чи на будівництво притулку для тварин тощо.

Вибір редакції

На початок