Українські борчині оформили срібний та бронзовий дублі чемпіонату Європи в Римі

Українські борчині оформили срібний та бронзовий дублі чемпіонату Європи в Римі

Українські борчині оформили срібний та бронзовий дублі чемпіонату Європи в Римі НОК України

Дві срібних і дві бронзових нагороди принесли до спортивної скарбнички України представниці жіночої боротьби Оксана Лівач, Соломія Винник, Алла Черкасова та Ангеліна Лисак.

У ваговій категорії до 50 кг віцечемпіонкою Європи стала Оксана Лівач. На шляху до "срібла" українка лишила позаду представниць Туреччини, Франції та розгромила росіянку. У фіналі за "золото" поступилася болгарці Міглені Селішці 3:5.

У категорії до 55 кг "срібним" успіхом відзначилася Соломія Винник. Українка, стартувавши з 1/4 фіналу, перемогла представниць Туреччини й Молдови. У сутичці за звання чемпіонки поступилася росіянці Ользі Хорошавцевій 0:10.

Третю сходинку забезпечила собі в категорії до 59 кг Ангеліна Лисак. Борчиня перемогла представниць Азербайджану, у чвертьфіналі поступилася молдаванці, у втішній сутичці розгромила угорку і нарешті, у "малому" фіналі була сильнішою за німкеню Лауру Мертенс 6:0.

Бронзовий здобуток подвоїла в категорії до 68 кг досвідчена Алла Черкасова. Українка перемогла борчинь з Азербайджану, Франції, у півфіналі поступилася росіянці, і в сутичці за третє місце здолала білоруску Ганну Садчанку 4:2.

Що відомо

  • Чемпіонат Європи, який приймає Рим, стартував 10 лютого і триватиме до 16 лютого.
  • Успішно стартували на європейській першості українські борці греко-римського стилю, які вибороли три нагороди — "золото" та дві "бронзи".
  • 14 лютого за титули чемпіонок поборються Юлія Ткач та Аліна Акобія, за бронзову медаль — Аліна Бережна (Махиня).
Категорії
Паралімпійський спортОлімпійський спортФормула 1MMAКіберспортІнше