Англія всуху вибила Німеччину та вийшла в 1/4 фіналу Євро-2020

Англія всуху вибила Німеччину та вийшла в 1/4 фіналу Євро-2020 AP Images

У Англії досі нуль пропущених голів.

Останній день 1/8 фіналу Євро-2020 відкривав матч збірних Англії та Німеччини. На стадії групового етапу англійці набрали сім очок (дві перемоги та нічия), забивши при цьому лише два голи. А німці вийшли з групи з чотирма очками (перемога над Португалією та нічия проти Угорщини).

На великих турнірах це був перший матч між цими збірними з ЧС-2010, коли Німеччина в 1/8 фіналу обіграла Англію з рахунком 4:1.

На Євро-2020 англійці змогли взяти реванш, при цьому знову не пропустили. Наприкінці матчу збірна Англії, яка проводила матч на лондонському Вемблі, забила двічі. Спершу відзначися Рахім Стерлінг (третій гол на Євро), а тоді - Гаррі Кейн. Обидва голи були забиті з передачі Джека Гріліша, який вийшов на поле за шість хвилин до першого взяття воріт.

У Німеччини були шанси змінити хід матчу. У першому таймі вихід віч-на-віч не реалізував Тімо Вернер, у другому таймі (уже за рахунку 0:1) Томас Мюллер вибіг віч-на-віч з воротарем, але не влучив у ворота.

Відповідно, перемога Англії з рахунком 2:0. Англійці проходять у чвертьфінал, досі не пропустивши жодного голу на турнірі. Для них - це перший чвертьфінал з Євро-2012.

А збірна Німеччини уперше з 2014 року вилітає раніше півфінальної стадії. Поразка німців також означає, що в 1/8 раунду плей-оф вилетіли усі збірні "групи смерті" - Франція, Португалія та Німеччина.