Склад збірної України з тенісу на Олімпійські Ігри-2020. Хто виступить

Склад збірної України з тенісу на Олімпійські Ігри-2020. Хто виступить

Склад збірної України з тенісу на Олімпійські Ігри-2020. Хто виступить AP

На турнірі виступлять п'ять українських тенісисток.

Збірна України на Олімпійських Іграх у Токіо буде представлена п'ятьма тенісистками. На турнірі виступлять Еліна Світоліна, Даяна Ястремська, Марта Костюк, Людмила Кіченок та Надія Кіченок.

Світоліна, Ястремська та Костюк пройшли на Олімпіаду згідно рейтингу WTA в одиночній сітці. Людмила та Надія Кіченок виступлять у парі теж завдяки високому місці в парному рейтингу.

Суспільне - офіційний транслятор Олімпійських ігор-2020. Дивіться змагання в Токіо - з 23 липня по 8 серпня - наживо на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт!

Водночас, на парному турнірі виступлять не лише Людмила та Надія Кіченок. Еліна Світоліна та Марта Костюк також вирішили заявитися для виступів у парі.

Ястремська кваліфікувалася на Олімпійські Ігри після того, як з неї зняли звинувачення у навмисному вживанні допінгу. Українська тенісистка, так само, як і Світоліна та Костюк, гарантувала собі участь завдяки місцю в рейтингу: в оновленному рейтингу WTA вона йде 38-ю.

Читайте також: Ястремська повертається в теніс. З неї зняли звинувачення у навмисному прийомі допінгу

Таким чином, склад збірної України з тенісу на Олімпійських Іграх у Токіо матиме наступний вигляд:

  • жінки (одиночний турнір): Еліна Світоліна, Даяна Ястремська, Марта Костюк

Для Еліни Світоліної це друга участь на Олімпіаді. У 2016 році вона вона дійшла до чвертьфіналу, де поступилася чешці Петри Квітової.

  • жінки (парний турнір): Еліна Світоліна/Марта Костюк, Людмила Кіченок/Надія Кіченок

Людмила та Надія Кіченок змагалися у парі на Ріо-2016, однак вилетіли у першому ж раунді. Змагалася в парному турнірі й Еліна Світоліна, однак із Ольгою Савчук вона також вилетіла у першому раунді.

Щодо представників збірної України у чоловічій сітці, то туди ніхто не пройшов. Мав можливість виступити у міксті перша ракетка України Ілля Марченко, але в останньому інтерв'ю XSport він попросив федерацію його не заявляти.

"На Олімпіаді я вже був, медалі мені там не світять. Попросив нашу федерацію навіть мене не заявляти. У цей період є можливість добре зіграти в Турі, оскільки багато тенісистів нададуть перевагу відправитися в Японію на Ігри. Непоганий шанс скористатися ситуацією", - сказав Марченко.

Тенісний турнір на Олімпійських Іграх у Токіо відбудеться з 24 липня по 1 серпня. Загалом на Олімпіаді будуть розіграні п'ять комплектів нагород у тенісі: одиночні (чоловіки та жінки), парні (чоловіки та жінки), а також мікст.

Що відомо

  • На Олімпійських Іграх у Ріо Україну представляли шість спортсменів: Ілля Марченко (одиночний і парний), Денис Молчанов (парний), Еліна Світоліна (одиночний і парний), Ольга Савчук (парний), Людмила Кіченок (парний), Надія Кіченок (парний). Ще одна українка - Леся Цуренко - знялася з олімпійським турніром перед початком.
  • Україна вперше з Олімпіади-2008 не матиме представників у чоловічих турнірах.
  • Найкращий результат збірної України з тенісу - півфінал у парному розряді в 2008 році (Альона та Катерина Бондаренко).
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів