Статистика ударів бою Ломаченко - Накатані: хто і скільки влучив у суперника

Статистика ударів бою Ломаченко - Накатані: хто і скільки влучив у суперника

Статистика ударів бою Ломаченко - Накатані: хто і скільки влучив у суперника AP

Українець був значно влучнішим за японського боксера.

Бій Ломаченко - Накатані став поверненням у ринг для українського боксера після поразки у поєдинку проти Теофімо Лопеса та подальшої операції на плечі. Востаннє Ломаченко бився у жовтні 2020 року, а перемагав - ще у 2019 році.

Читайте також: Ломаченко переміг Накатані нокаутом у дев'ятому раунді

Бій проти японця Накатані пройшов під контролем українця. Після бою Василь Ломаченко звернув увагу на те, що його стратегією був виступ другим номером проти Накатані. Японський боксер мав перевагу у зрості та розмаху рук, і українець вичікував свого шансу.

Статистика бою Ломаченко - Накатані підтверджує, що попри більшу кількість викинутих ударів японцем, українець був набагато точнішим.

Ломаченко - Накатані: статистика ударів

Усього Ломаченко наніс 104 точних удари при 214 спроб - це майже 50% влучання по супернику. А ось Накатані з 250 ударів влучив лише 29 по Ломаченку - лише 12% від загальної кількості.

Ломаченко випередив Накатані за усіма показниками. Більшість своїх ударів Василь наносими силовими панчами: 89 точних (89 з 152, 59% влучності). У японця - 26 силових ударів (зі 138 спроб, 19%).

У плані джебів бій Ломаченко - Накатані був майже одностороннім. Український боксер наніс 15 точних джебів, а ось японець за цим показником влучив лише тричі влучив.

Більшість ударів Ломаченко наносив у голову: 90 ударів проти 14 у корпус. У Накатані майже рівність - 17 ударів по корпусу, 12 в голову.

Ломаченко - Накатані: удари за раундами

Статистика Ломаченко - Накатані по раундах показує абсолютну перевагу українця. У кожному з раундів українець перебоксував представника Японії.

Найбільший супротив Накатані створив Ломаченкові у четвертому раунді, нанісши шість ударів проти 11 у українця. Однак у подальшому перевага українського боксера майже постійно зростала (за винятком восьмого раунду).

Вирішальний дев'ятий раунд, у якому Василь Ломаченко здобув перемогу, був розгромним. Українець наніс 19 точних ударів, у той час, як Масайоші Накатані - лише два.

Ломаченко - Накатані: відео нокауту

Дивіться також: Ломаченко - Накатані: відео нокауту в бою
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів