Чемпіонат світу з біатлону. Україна фінішувала у топ-5 змішаної естафети

Чемпіонат світу з біатлону. Україна фінішувала у топ-5 змішаної естафети

Чемпіонат світу з біатлону. Україна фінішувала у топ-5 змішаної естафети https://www.biathlon.com.ua

В італійському Антгольц-Антерсельві 13 лютого класичною змішаною естафетою стартував чемпіонат світу з біатлону. Українська четвірка дісталася фінішу п'ятою.

"Синьо-жовті" стартували під 24 номером. У складі українського квартету в гонці взяли участь капітан збірної Дмитро Підручний, Артем Прима, Юлія Джима та Анастасія Меркушина.

Найкращий результат показала стартерка Анастасія Меркушина, яка "чисто" відстрілялася, була найшвидшою на вогневому рубежі (20 с) й передала естафетну паличку сьомою. Наблизили Україну до лідерів Юлія Джима та Артем Прима. Фінішером у естафеті був Дмитро Підручний, який після вдалого початку не зумів впоратися зі стрільбою на стійці, припустився чотирьох хиб і вирушив на штрафне коло. Тож з результатом 56,1 (1+7) Україна – п'ята. Тріумфаторкою змагань стала збірна Норвегії.

Чільна п'ятірка має такий вигляд:

1. Норвегія – 1:02.27,7 (0+7)

2. Італія – 15,6 (0+6)

3. Чехія – 30,8 (0+2)

4. Німеччина – 49,2 (1+10)

5. Україна – 56,1 (1+7)

Росія фінішувала шостою з результатом 59,4 (0+8).

14 лютого о 15:45 чемпіонат світу продовжить жіноча спринтерська гонка. Трансляцію проведе телеканал UA:Перший, а також без перерви на рекламу та у HD-якості – цифрова платформа https://biathlon.suspilne.media.

Категорії
Паралімпійський спортОлімпійський спортФормула 1MMAКіберспортІнше