Відзавтра у Сумах запрацює центр масової вакцинації: як потрапити

Відзавтра у Сумах запрацює центр масової вакцинації: як потрапити

Відзавтра у Сумах запрацює центр масової вакцинації: як потрапити
Суспільне Полтава

Центр масової вакцинації від коронавірусу відкриється у Сумах 26 червня. Він працюватиме три дні — 26, 27 і 28 червня — з 9 до 14 години. Щеплюватимуть від 18 років. З собою треба мати паспорт і вказати лікаря, з яким укладена декларація, щоб зареєструвати факт вакцинації.

25 червня в молодіжному центрі "Романтика" готувалися до відкриття центру вакцинації. Найголовніше, кажуть, розмежувати зону укладання шлюбів і пункт вакцинації, для цього встановили ширми.

"Працюватимуть адміністратори від управління юстиції, які людей, які прийшли на весілля, будуть забирати відразу до себе. Також будуть працювати адміністратори центру "Романтика" і представники від лікувальних закладів", — сказав директор Сумського міського центру дозвілля молоді Ігор Ганненко.

Діятиме три точки вакцинації у двох приміщеннях. Також є зона для очікування та відпочинку. Представниця закладу, де працює стаціонарний центр вакцинації, Людмила Цюкало, каже, що приміщення відповідає всім медико-санітарним вимогам.

"Є робочі місця для лікарів. Будуть дотримані температурний режим збереження вакцини та всіх карантинних заходів", — сказала Цюкало.

Заступник начальника міського управління охорони здоров’я Степан Пак каже, що окрім тих, хто щеплюватиметься вперше, запрошують також на другу дозу.

"З 9 години ті, хто приїде вакцинуватися, заходять у центр "Романтика" через центральний вхід, тут будуть вказівники, люди-консультанти. Направлятимуть до лікаря, який буде оглядати, давати добро або дозвіл на вакцинацію. Отримавши щеплення, вони вийдуть, отут в комфортних умовах, в приміщенні змушені будуть почекати ще пів години", — зазначив він.

Вакцини отримали через обласне управління охорони здоров’я – це близько 2,5 тисячі вакцини CoronaVac.

"Така кількість – це та, яку ми на теперішній момент можемо дійсно виділити для центру вакцинації населення, власне, це залишки того, що в нас залишилися неопрацьовані, тому що ми знаємо, що пункти наші щеплення працювали і в вихідні дні, вакцину використовували", — розповіла заступниця начальника обласного управління охорони здоров’я Галина Хомета.

Перших охочих тут чекають завтра о 9.00.

Що відомо

  • На сьогодні у Сумах також діють 4 центри вакцинації - при лікувальних закладах і кілька центрів - у приватних клініках.
  • Раніше чиновники говорили, що в Сумах досі не відритий центр масової вакцинації через брак вакцин.
  • Потім повідомляли, що центр відкриють, коли буде достатня кількість охочих щепитися.
  • Станом на 23 червня центри вакцинації не відкрили у шести областях, заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Читайте нас у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Вибір редакції

На початок