ЮНІСЕФ очікує, що 20% українців буде щеплено вакцинами від COVAX до кінця року

ЮНІСЕФ очікує, що 20% українців буде щеплено вакцинами від COVAX до кінця року

ЮНІСЕФ очікує, що 20% українців буде щеплено вакцинами від COVAX до кінця року
УНІАН

ЮНІСЕФ очікує, що 20% населення України буде щеплено вакцинами, отриманими від глобальної ініціативи COVAXCOVAX — це глобальна ініціатива, яка має на меті пришвидшити розробку та виробництво вакцин від COVID-19 і забезпечити їхню доставку до країн із низьким та середнім доходом. Роботу COVAX координують Глобальний альянс з вакцин та імунізації (GAVI), ВООЗ та Коаліція з питань інновацій для готовності до епідемій (CEPI), а ЮНІСЕФ взаємодіє з виробниками та партнерами щодо закупівель вакцин COVID-19, а також щодо їхнього перевезення, логістики та зберігання.. Водночас у фонді закликали продовжити рутинну вакцинацію від інших хвороб.

Про це під час форуму "Україна 30. Здорова Україна" повідомила заступниця голови представництва ЮНІСЕФ в Україні Лора Білл.

"COVAX надав Україні понад два мільйони доз вакцини проти COVID-19. До кінця 2021 року ми очікуємо, що 20% від усього населення України будуть вакциновані за допомогою цих вакцин", – сказала Білл.

Вона зазначила, що ще одним важливим елементом імунізації населення є "стратегічна комунікація, яка показує користь вакцинації".

"Вакцини кожну хвилину зберігають п'ять життів і попереджають до чотирьох млн дитячих смертей по всьому світу, і те саме відбувається під час епідемії коронавірусу. Ми заохочуємо всіх українців вакцинуватися проти коронавірусу та отримувати рутинну імунізацію", – додала Білл.

Що відомо

  • Низка країн та міжнародних донорів пообіцяли надати близько 2,4 млрд доларів глобальному механізму COVAX на закупівлю вакцин від коронавірусу для найбідніших країн.
  • 8 червня Україна отримала від ЮНІСЕФ 117 тисяч доз вакцини проти COVID-19 компанії Pfizer у межах ініціативи COVAX, покликаної сприяти справедливому розподілу вакцин серед країн світу.
  • В Україні розпочався четвертий етап вакцинації від COVID-19. Під час нього щеплять людей старше 60 років, а також людей віком 18-59, які мають супутні захворювання, ув’язнених та персонал закладів позбавлення волі та слідчих ізоляторів.
  • Україна належить до країн із високим ризиком затяжного формування колективного імунітету і може набути його лише у 2023 році. Це пов'язано з дефіцитом вакцин і низькими темпами вакцинації.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок