Lego створила перші кубики з перероблених пляшок

Lego створила перші кубики з перероблених пляшок

Lego створила перші кубики з перероблених пляшок
. Фото: AP Photo

Данська приватна компанія з виробництва іграшок Lego розробила перші кубики для конструкторів із перероблених пластикових пляшок.

Як пише The Guardian, Lego повідомила, що сподівається включити кубики до наборів протягом двох років.

Видання зазначає, що цеглинки-прототипи 4x2 були виготовлені з поліетилентерефталату, отриманого з використаних пляшок. При їхньому виробництві використовувались домішки задля того, щоб надати їм міцність стандартних деталей Lego.

Виготовлені прототипи є результатом трирічних експериментів із 250 варіантами матеріалів. В середньому, на кожну літрову пластикову пляшку, використану в процесі, можна укласти 10 кубиків Lego 4x2.

Компанія планує протестувати та вдосконалити технічний процес, перш ніж перейти до виготовлення пробної партії деталей. Очікується, що наступна частина тестування триватиме не менш як рік.

Екоактивісти привітали цей крок, але попередили, що переробка пластмас "не повинна бути рішенням за замовчуванням". Данська компанія виробляє мільярди кубиків на рік, більшість з них із пластику під назвою ABS, який дає їм "силу зчеплення", допомагаючи триматися разом.

Раніше компанія вже повідомила про плани щодо відмови від використання одноразового пластику у своїх коробках. Також із 2018 року вона виробляє деталі з біополіетилену (біо-ПЕ), виготовленого з екологічно чистого цукрового очерету. Із цього матеріалу виготовляють гнучкі деталі, такі як дерева, листя й аксесуари для фігурок.

Що відомо

  • Компанія Lego створила набір Everyone Is Awesome на підтримку ЛГБТ-спільноти.
  • Lego разом з NASA випустила конструктор космічного телескопа Hubble.
  • Інсталяція з Lego за мотивами "Володаря перснів" потрапила до Книги рекордів Гіннеса.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок