Справа Гашпара: яке покарання для громадського активіста просить прокурор

Справа Гашпара: яке покарання для громадського активіста просить прокурор

Справа Гашпара: яке покарання для громадського активіста просить прокурор
ФОТО: Суспільне Чернігів

Визнати винним у завданні легких тілесних ушкоджень водію КП «Зеленбуд», оштрафувати на 1700 гривень і звільнити від покарання через закінчення строків давності. Таке покарання для чернігівського правозахисника Олександра Гашпара 23 червня на засіданні у Деснянському районному суді попросила прокурор Тетяна Мозгова.

Нагадаємо, конфлікт між Олександром Гашпаром та Віктором Донцем стався у березні 2018 року. Тоді на Валу комунальники спилювали дерева. Олександр Гашпар попросив зеленбудівців показати документи, за якими відбувається вирубка, згодом зав’язалася суперечка.

Як стверджує Віктор Донець, Олександр Гашпар його побив. Він ці звинувачення заперечує.

«Я не міг його ударити з двох причин: тому що їхав з сесії міської ради й в одній руці у мене була сумка, а в іншій руці, це підтверджують свідки, в мене був телефон і я фотографував дерева».

Олександр Гашпар сказав, що потерпілий змінив свої покази, після того, як дізнався, що він громадський активіст.

«Є розбіжності в показаннях свідків і в показаннях потерпілого, які вони давали в день інциденту. Тому я вважаю, що коли вони дізналися, що тим громадським активістом який на Валу заважав вирубувати їм дерева був Гашпар – поступила негласна команда довести цю справу до суду й отримати, бажано, якийсь вирок про засудження мене».

Тодішній керівник КП «Зеленбуд», а нині депутат міськради від фракції «Рідний дім» Роман Старіков від коментарів відмовився. Рішення у справі Олександра Гашпара оголосять 24 червня об 11 годині.

Деталі дивіться у сюжеті:

Читайте також:

Чернігівська міськрада програла апеляцію у справі обмеження пільгового проїзду у години пік

На початок