До України у липні мають поставити 7,7 мільйона доз вакцин проти COVID-19 – головний санлікар

До України у липні мають поставити 7,7 мільйона доз вакцин проти COVID-19 – головний санлікар

До України у липні мають поставити 7,7 мільйона доз вакцин проти COVID-19 – головний санлікар
. AP

До України у липні мають поставити 7,7 мільйона доз вакцин проти COVID-19. З них – щонайменше 5,3 мільйона доз китайської вакцини CoronoVac.

Про це під час онлайн-дискусії повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін.

"Щодо Sinovac. В нас є підписані зобов'язання і планується, що 5,32 млн доз вакцини (CoronoVac – ред.), яка закуплена Crown Agency і 1,9 млн вакцин, закуплених ДП "Медичні закупівлі". Ми очікуємо, що вони мають надійти до України в липні", – сказав Кузін.

За його словами, в липні до України мають відбутися ще й інші поставки, тому МОЗ планує частину з них відтермінувати.

"Усього в липні планується до постачання близько 7,7 млн доз вакцини", – сказав Кузін.

У компанії "Лекхім", яка займається постачанням вакцини CoronoVac, повідомили Суспільному, що поки не мають підтвердженої інформації щодо кількості вакцин, яку планується поставити до України впродовж липня.

Окрім цього Кузін зазначив, що наразі МОЗ переходить на п'яту фазу вакцинальної компанії, коли не буде прив'язки до групи ризику. Він додав, що відповідно до графіка постачання вакцин буде ще більше, тому необхідно прискорювати темпи вакцинації.

Що відомо

  • З 29 травня в Україні запустили перші центри масової вакцинації населення проти COVID-19. Наразі вони працюють лише у вихідні дні. У них вакцинують як тих, кого попередньо запросили на щеплення телефонним дзвінком чи повідомленням, так і за іншою чергою усіх охочих, яким ще не надійшло запрошення, але які є в листі очікування. Пріоритет надається літнім людям. Перший відкрився у столичному Міжнародному виставковому центрі в Києві.
  • У червні в Україні розпочалась вакцинація проти COVID-19 компаній, які мають у своєму штаті понад 50 людей, охочих щепитися.
  • В Україні розпочався четвертий етап вакцинації від COVID-19. Під час нього щеплять людей старше 60 років, а також людей віком 18-59, які мають супутні захворювання, ув’язнених та персонал закладів позбавлення волі та слідчих ізоляторів.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок