300 мільйонів гривень піде на ремонт дороги Холми-Авдіївка-Оболоння

300 мільйонів гривень піде на ремонт дороги Холми-Авдіївка-Оболоння

300 мільйонів гривень піде на ремонт дороги Холми-Авдіївка-Оболоння

300 мільйонів гривень на ремонт 15 кілометрів дороги. На Чернігівщині почалися роботи на дорозі Холми-Авдіївка-Оболоння. Дорогу розбивають вантажівки, тому вкладають посилену основу, каже речниця служби автомобільних доріг області Аліна Левочко. З її слів,цю ділянку обрали для ремонту через жахливий стан дороги – покриття тут зруйноване повністю.

Ділянку ремонту в Авдіївці ремонтують 3 кілометри в сторону Оболоння. Вкладають вирівнючий шар асфальтобетону. Загалом шарів в товщі дорожнього полотна буде три.

«Товщиною 15 сантиметрів – це бетонна основа нашої дороги, потім влаштовується від 10 до 12 сантиметрів для вирівнювання асфальтобетонна суміш, і буде 5 сантиметрів основного шару», – каже Ігор Тимошенко, виконроб на ділянці.

Дорогу через Авдіївку розбили ваговози, каже місцевий фермер Андрій, сам їздить нею щодня. Машину ремонтував раз на місяць. Зараз не може нею нарадуватися.

Дорогу Оболоння-Авдіївка-Холми ремонтують в двох напрямках – від перехрестя з національною трасою Чернігів-Грем’яч в сторону Холмів відремонтують 12 з половиною кілометрів.

У Хлоп’яниках - підготовчі роботи. Ями для тимчасового проїзду техніки позасипали щебенем. Водій вантажівки Олександр їде з Холмів. По роботі, каже, часто їздить цією дорогою.

«Така, що їхати майже неможливо. Але рух тут, порівняно, великий. Машини їдуть. І легкові, і вантажні. 16 кілометрів тут треба їхати години півтори мабуть. Ділянка жахлива. Ремонтувати треба звичайно»,– каже Олександр, водій.

Дорога Холми-Оболоння перед ремонтом мала такий вигляд.

300 мільйонів гривень на ремонт дороги Холми-Авдіївка-Оболоння
Дорога Холми-Оболоння, січень 2021 року.
«Раніше тут дорога була практично відсутня. Суцільна руйнація. Яма на ямі. Було дуже багато звернень громадян з приводу цієї дороги»,– Аліна Левочко, речниця служби автомобільних доріг області.

Загалом, зі слів Аліни Левочко, відремонтують 15 кілометрів дороги, на це витратять 300 мільйонів гривень.

«Треба враховувати, що це не просто нове покриття, а й нова основа дороги, посилена, для того, щоб дорога витримувала навантаження від великовагового транспорту. Тому що тут багато вантажівок їздить. Навіть по розбитій дорозі дуже багато їх було».

Подробиці дивіться у сюжеті:

Читайте також:

У Чернігові вулиця Київська буде перекрита до середини вересня

На початок