На посаду ректора Одеської політехніки претендує лише один кандидат

На посаду ректора Одеської політехніки претендує лише один кандидат

На посаду ректора Одеської політехніки претендує лише один кандидат
Фото: Державний університет "Одеська політехніка"

На посаду ректора Державного університету "Одеська політехніка" претендує на виборах лише один кандидат. Про таке повідомили у пресслужбі університету.

Там розповіли, що Міністерство освіти та науки зареєструвало лише одного кандидата, ним виявився чинний ректор університету, доктор технічних наук, професор Геннадій Оборський. Він очолює "Одеську політехніку" з 2010 року.

У 1976 році Оборський закінчив Одеський політехнічний інститут. Відтоді обіймав посади інженера, потім молодшого наукового співробітника та асистента кафедри. З 1990 року він працював завідувачем кафедри, заступником декана, а згодом і деканом механіко-технологічного факультету ОПУ. З 1996 до 2000 року Оборський був директором інституту промислових технологій, дизайну та менеджменту, а з 2000 — проректором з навчальної, науково-педагогічної діяльності та кадрово-економічних питань.

Зазначимо, вибори ректора відбудуться 23 червня. Голосування розпочнеться о 9:00 та триватиме до 15:00 на п'яти дільницях, котрі розташовані в Одеській та Херсонській областях.

Читайте також

  • Одеська політехніка може втратити майже 620 студентів магістратури – Центр освіти
  • Вступна кампанія – 2021: Міносвіти затвердило умови для абітурієнтів
  • Коли відбудуться додаткові сесії ЗНО-2021. Відповідає Міносвіти

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок