Одеська політехніка може втратити майже 620 студентів магістратури – Центр освіти

Одеська політехніка може втратити майже 620 студентів магістратури – Центр освіти

Ексклюзивно
Одеська політехніка може втратити майже 620 студентів магістратури – Центр освіти
opu.ua

Адміністрація Одеської політехніки відмовляється надати аудиторії для проведення єдиного вступного іспиту з іноземної мови. Про таке Суспільному розповів директор Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти Анатолій Анісімов.

За його словами, наразі до Одеської політехніки не зареєструвався жоден зі вступників, оскільки керівництво закладу не надало аудиторії для розміщення студентів.

Представники центру оцінювання якості освіти зверталися до ректора Геннадія Оборського та до приймальної комісії університету з проханням надати аудиторії для складання іспиту.

"Просто у нас фізично немає вільних місць. Так, нам дали всі виші, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки. Тобто, на їх 800 людей, які повинні були бути зареєстровані, вони мали надати нам приблизно 50 аудиторій", – пояснив Анісімов.

Він зазначив, що на початок реєстрації вступників центр не отримав відповіді від ректора.

"Я намагався зв'язатися з ректором, залишав контактний телефон, аби він зі мною зв'язався – жодного результату", – наголосив Анісімов.

Наразі директор Одеського регіонального центру звернувся щодо вирішення цього питання до Міністерства освіти і науки та Українського центру оцінювання якості освіти.

"Будемо чекати на результати. За невиконання наказу міністерства має ж бути якась адміністративна відповідальність, бо так не можна робити, це ж не приватна лавочка, хочу даю, хочу не даю", – зауважив директор.

Усього, за підрахунками центру, складати єдиний вступний іспит планують 800 людей. За словами Анісімова, Автомобільно-дорожній коледж, який є структурним підрозділом політехнічного університету, погодився надати 12 аудиторій, в якій зможуть розмістити 180 людей.

"На тих 180 осіб, на яких нам дали аудиторії, з наступного тижня ми відкриємо програму реєстрації. Але вона буде працювати тільки до того часу, як зарєєструється 180 людей, далі вона буде знову закрита", – поділився Анісімов.

Ті, хто не встигнуть зарєєструватися для вступу в магістратуру, мають чекати наступного року, або подати документи до іншого вищого навчального закладу.

Наразі кореспонденти Суспільного намагаються отримати коментар від керівництва Державного університету "Одеська політехніка".

Суспільне Одеси готове надати всім учасникам події право висловити свою позицію. Для цього пропонуємо зв'язатися з редакцією у будь-який зручний спосіб.

Читайте також

  • МОН оголосило, коли почнеться реєстрація на іспити до магістратури
  • Вступна кампанія – 2021: Міносвіти затвердило умови для абітурієнтів
  • Коли відбудуться додаткові сесії ЗНО-2021. Відповідає Міносвіти

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок