Українська акція на підтримку ЛГБТ здобула срібло на "Каннських левах"

Українська акція на підтримку ЛГБТ здобула срібло на "Каннських левах"

Українська акція на підтримку ЛГБТ здобула срібло на "Каннських левах"

Кампанія "Мама зрозуміє та підтримає" від агентства Saatchi & Saatchi Ukraine здобула срібло на "Каннських левів" – світової премії у сфері реклами та креативу. Про це повідомила громадська організація KyivPride на своїй сторінці Facebook.

Українці посіли друге місце в категорії Outdoor, де змагаються ініціативи у сфері зовнішньої реклами. Як повідомляють KyivPride, це перша і єдина нагорода в історії України в цій номінації.

У червні 2020 року в Києві активісти ЛГБТ-спільноти прикрасили Батьківщину-мати веселковим прапором. Спочатку дрон з символом спільноти пролетів над столицею, після чого зафіксував його навпроти меча монументу так, що здається, ніби Батьківщина-мати тримає прапор у руці.

"Батьківщина-мати за рівність для всіх! Великий ЛГБТ прапор сьогодні майорить над усім Києвом", — повідомила організація KyivPride.

У Національному музеї історії України засудили акцію, оскільки не поділяють "свідоме використання місця пам’яті про найтрагічніші сторінки вітчизняної історії з такою метою"

Веселковий прапор — різнокольоровий прапор, що складається з палітри веселки. Зустрічаються різні варіанти прапора, але всі вони засновані на класичній зміні кольорів: червоний, помаранчевий, жовтий, зелений, блакитний, синій і фіолетовий; хоча таке поєднання не відповідає традиційним канонам геральдики.

Райдужні прапори відомі в різних культурах і течіях. На сьогодні одними з найбільш відомих і впізнаваних варіантів є "Прайд-прапор" (символ руху ЛГБТ-спільноти) і "Прапор миру" (символ руху за мир), прапор руху корінних народів Америки. Однак схожість дизайну нерідко призводить до плутанини.

На початок