Документальний фільм Пітера Джексона про The Beatles вийде в листопаді

Документальний фільм Пітера Джексона про The Beatles вийде в листопаді

Документальний фільм Пітера Джексона про The Beatles вийде в листопаді Disney

Документальний фільм Пітера Джексона "The Beatles: Get Back" буде опублікований на стрімінговому сервісі Disney+ наприкінці листопада 2021 року – про це повідомляється на офіційному сайті The Beatles.

Фільм триває понад шести годин і розділений на три частини, які по черзі вийдуть 25-го, 26-го і 27 листопада. У "The Beatles: Get Back" буде цілком включений концерт бітлів на даху свого офісу в Лондоні – це їх останній виступ наживо.

Пітер Джексон змонтував фільм з приблизно 60 годин матеріалу, знятого в січні 1969 року. Тоді The Beatles вирішили підготувати нову програму, фільмуючи репетиції на камеру.

Проєкт міцно асоціюється з розпадом гурту: під час роботи виникали сварки, а Джордж Гаррісон навіть ненадовго покинув колектив. Результат проєкту – альбом і фільм "Let It Be", які вийшли у 1970 році, коли вже стало відомо про остаточний розпад The Beatles.

За словами режисера, матеріал 1969 року демонструє, що музиканти, всупереч поганій репутації проєкту, "чудово проводили час" під час роботи над ним. Втім, як стверджує Джексон, "The Beatles: Get Back" буде більш "важким" фільмом, ніж "Let It Be" – зокрема, в стрічці покажуть як Джорджа Гаррісона покинув гурт (цього не було в оригінальному фільмі).

Картина створена за підтримки Пола Маккартні, Рінго Старра, Йоко Оно і Олівії Гаррісон. Відзначається, що Джексон працював над створенням фільму протягом трьох років – він став першою людиною за останні півстоліття, яка отримала доступ до цих архівних матеріалів.

Читайте також

40 років тому в Нью-Йорку вбили Джона Леннона. Розповідаємо, як це було

Лист Пола Маккартні виставили на аукціоні. У ньому музикант вибачається за вкрадену ковдру

Пол Маккартні випустить ліричний "автопортрет у 154 піснях"

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше