Україна здобула ліцензію на Олімпіаду-2020 в чоловічій стрільбі з луку

Україна здобула ліцензію на Олімпіаду-2020 в чоловічій стрільбі з луку

Україна здобула ліцензію на Олімпіаду-2020 в чоловічій стрільбі з луку World Archery Europe

В Токіо збірна України виступить не лише у жіночій стрільбі.

Олімпійська кваліфікація у стрільбі з луку закінчувалася світовим відбірковим турніром у Франції. Він був останньою можливістю здобути ліцензії на Олімпіада-2020.

Взяти участь на ліцензійному турнірі могли лише представники країн, які у конкретній дисципліні не здобули ліцензій. Відповідно, серед представників України виступити на ньому могли лише чоловіки - жінки відібралися на Олімпійські Ігри ще за підсумками чемпіонату світу-2019.

Суспільне - офіційний транслятор Олімпійських ігор-2020. Дивіться змагання в Токіо - 23 липня по 8 серпня - наживо на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт!

На відбірковому турнірі в Парижі українські лучники боролися як за особистуКвота - одна ліцензія на країну, так і за командну ліцензії. На змагання відправилися три українці - Олексій Гунбін, Георгій Іваницький та Іван Кожокарь.

Важливо. Ліцензії, за які боролися українські лучники, були не іменними. Тобто за умов виграної ліцензії право виступити на Олімпіаді-2020 можуть віддати іншому спортсмену.

В Парижі розігрувалися сім особистих ліцензій та три командних серед чоловіків. Виграти вдалося лише одну особисту.

Чим закінчився для українських лучників відбірковий турнір у Парижі?

Виграти олімпійську ліцензію Україна змогла лише в одиночному турнірі. Причому до чвертьфіналу змогли вийти одразу два українських лучники - Олексій Гунбін та Георгій Іваницький.

Отримати ліцензію на Олімпіаду в Токіо міг лише один українець. Згідно регламенту змагань, одна країна могла здобути не більше однієї ліцензії на відбірковому турнірі в Парижі.

У підсумку Гунбін "перестріляв" у чвертьфіналі Іваницького. У кожному із п'яти раундів він вибив 28 очок. Іваницький його перевершив лише у третьому - 29, однак у четвертому та п'ятому набрав лише 26 очок.

Щодо командної стрільби, то Україна посіла лише 15-е місце у рейтингу, вибивши 1978 очок. Три перепустки на Олімпіаду-2020 отримали представники США, Франції та Індонезії.

Хто від України змагатиметься на Олімпіаді-2020 у стрільбі з луку

  • чоловіки: одиночний турнір - 1 ліцензія, командний - 0
  • жінки: одиночний турнір - 3, командний - 1
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів