У Чернігові розпочався фінал обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Вчитель року»

У Чернігові розпочався фінал обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Вчитель року»

У Чернігові розпочався фінал обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» оригінал

Фінал обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року» розпочався у Чернігові. Змагання педагогів проводять в 25-те. Цього року в конкурсі 5 номінацій: історія, хімія, зарубіжна література, образотворче мистецтво та початкова освіта. Для кожної номінації – свої завдання. Як проходить хімічний експеримент, бачила Марина Лялеко.

Цей хімічний експеримент – одне із завдань для конкурсантів. Його проводить вчитель хімії Андрій Алісеєнко.

«Ми отримали завдання, яке передбачає із п’яти пронумерованих пляшок визначити де, в якій міститься яка речовина. Перелік речовин даний, все інше ми маємо самостійно визначити і знайти де що є», - розповідає Андрій Алісеєнко.

Андрій майже 9 років працює вчителем у 7 школі в Чернігові. Каже, у конкурсі бере участь вдруге. Цього року пішов, щоб перевірити свої знання на всеукраїнському рівні.

«В перший раз на міському етапі я зайняв друге місце, це було п’ять років рівно тому. І у цьому році. Я отримав перше місце по місту і зараз представляю наше місто Чернігів на обласному етапі».

Разом з ним в цій номінації беруть участь ще п’ять вчителів.

«Наміри на перемогу. Колеги досить сильні всі, багато років теж працюють, не перший і не другий рік. Тому, всім бажаю успіху, думаю, що з нас оберуть найкращого. А взагалі ми отримали великий досвід від тієї роботи, яка була нам тут запропонована», - говорить Андрій Алісеєнко.

У фіналі обласного конкурсу беруть участь 23 вчителі. Кожен із них також повинен буде провести відкритий урок. Щоб взяти участь в конкурсі, каже проректор обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ірина Лисенко, треба відповідати таким критеріям.

«Учителі повинні мати стаж не менше трьох років, працювати за основним місцем роботи в закладі загальної середньої освіти плюс професійна. Необхідно пройти електронну реєстрацію на електронній платформі Учитель року. В цьому році у нас в вересні, жовтні відбулася така реєстрація і зареєстровано було 252 учителя», - розповідає Ірина Лисенко.

Переможці обласного етапу візьмуть участь у всеукраїнському конкурсі, який відбудеться в квітні.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди